Zegarek Stonogi

Dostaliśmy kilka zapytań od Czytelników „GT” dotyczących zegarka Zbigniewa Stonogi, który miał na nadgarstku podczas niedawnej wizyty w Piotrkowie.

Wczoraj, siedząc przy kawiarnianym stoliku, rozmawiałem z przedsiębiorcą blisko 40 minut. Dyskusja dotyczyła zbliżających się wyborów parlamentarnych, atmosfery panującej wokół jego osoby i stosunków łączących SPP z innymi ugrupowaniami. Przy okazji miałem możliwość przyjrzenia się czasomierzowi.

Kliknij, aby powiększyć.

Jest to zegarek luksusowej, włoskiej marki Bulgari (BVLGARI) z linii Assioma wyprodukowany przez szwajcarski oddział firmy – Bulgari Haute Horlogerie SA. Model ten występuje w kilkunastu odmianach, różniących się mechanizmami i zastosowanymi do ich budowy materiałami. Egzemplarz, który posiada Z. Stonoga, jest chronografem wykonanym ze złota, jego cena oscyluje wokół 15 000 $ czyli 56 000 PLN.

Mamy więc pewność, że w razie wejścia Stonogi do dużej polityki nie będzie musiał, jak b. minister infrastruktury Sławomir Nowak, zamieniać się z kolegą zegarkami, aby dodać sobie szyku.

(mb)

26.08.2015

foto: Mariusz Baryła / Gazeta Trybunalska

• więcej o Z. Stonodze: > tutaj

 

One Reply to “Zegarek Stonogi”

  1. Czy narcyza zawsze najłatwiej poznać po drogim zegarku ? Czy są jeszcze jakieś inne szczegóły ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.