Radosław Grzybicki został ojcem!

Jest nam niezwykle miło poinformować, że dziś po godz. 8. rano w Szpitalu im. R. Śmigielskiego w Skwierzynie (woj. lubuskie, pow. międzyrzecki) przyszła na świat Amelia – córka Radosława Grzybickiego (27) i jego partnerki Anny.

Dziewczynka w chwili narodzin ważyła 3160 g i mierzyła  57 cm. Jest pierwszym dzieckiem zawodnika piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego, mistrza Polski w zapasach w stylu klasycznym z 2012 r.

Szczęśliwy ojciec z córeczką. Kliknij, aby powiększyć.

Wiadomość o spodziewanym porodzie zastała sportowca na zgrupowani w Cetniewie, skąd udał się do odległej o ponad 400 km Skwierzyny, z której pochodzi jego wybranka.

Ojca Radosława, Pawła Grzybickiego, legendarnego zapaśnika, kilkukrotnego mistrza Polski w tej dyscyplinie sportowej, wiadomość o narodzinach  wnuczki zastała w pracy. – Gdy zadzwonił Radek i powiedział, że zostałem dziadkiem bylem tak zdenerwowany, jakbym szedł do finału Mistrzostw Polski – powiedział „Gazecie Trybunalskiej” wzruszony atleta.

Redakcja „GT” składa serdeczne gratulacje rodzicom Amelki i całej rodzinie. Jesteśmy przekonani, że R. Grzybicki zakwalifikuje się do kadry narodowej na XXXI Letnie Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro i wywalczy dla córki złoty medal.

→ Mariusz Baryła

14.01.2016

• foto: archiwum rodzinne R. Grzybickiego

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.