Adrian Zandberg w Piotrkowie Trybunalskim

Lider partii Razem pojawił się 13 lutego 2016 r. wieczorem w sali Wyższej Szkoły Handlowej przy ulicy Słonecznej, aby porozmawiać z mieszkańcami miasta o programie swojego ugrupowania.

W auli nie było tłoku, dotarło tu 30 osób, a szkoda, gdyż w zalewie politycznego bełkotu, jaki szerokim strumieniem wylewa się z telewizji i internetowych portali, Zandberg zaprezentował nowe, jak na polskie warunki, koncepcje ideologiczne, będące częścią deklaracji programowej Razem.

Rozmawiano o wizji państwa, miejscu ugrupowania na polskiej scenie politycznej, różnicach pomiędzy innymi partiami socjalistycznymi, o możliwości współpracy z SLD, stosunku Razem do Kościoła katolickiego, prawach pracowniczych, programach socjalnych, polityce emigracyjnej i in.

Zandberg spokojnie i rzeczowo odpowiadał na zadawane pytania, łatwo było dostrzec bardzo dobre przygotowanie do kontaktów z wyborcami. Oprócz wykształcenia historycznego (jest doktorem nauk humanistycznych, studiował także prawo) nie brakuje mu wiedzy ekonomicznej.

W trakcie trzech godzin ani razu nie padły negatywne słowa w stosunku do konkurencyjnych partii, nie było żadnych aluzji personalnych, otwartej krytyki poczynań rządu czy Kościoła. Współpraca, a nie konkurencja wydaje się być żelazną zasadą programu Razem.

Spotkanie prowadziła Anna Pawłowska, na sali byli także obecni przedstawiciele łódzkiego okręgu partii.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem video zarejestrowanym podczas tej ciekawej i wartościowej wizyty.

→ (mb)

14.02.2016

• foto: Mariusz Baryła / Gazeta Trybunalska

• czytaj także: > “Adrian Zandberg brutalnie o rządach PiS i exposé premiera Morawieckiego”

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.