Fronda cytuje Gazetę Trybunalską

Żywą dyskusję wywołał przedrukowany przez portal „fronda.pl” materiał Pawła Reisinga “Czy Piotr Kupicha sprofanował pieśń Jana Pawła II w czasie koncertu w Polsacie?”, który ukazał się na stronach „Gazety Trybunalskiej” 22 lipca 2016 r.

W tekście „Czy rozwodnik może śpiewać Barkę na koncercie ŚDM?”  pada zasadnicze pytanie: Czy osoby publiczne, które upubliczniają swoje niemoralne zachowania i robią z tego pewnego rodzaju show, faktycznie powinny firmować takie imprezy jak ŚDM? Pytanie do naszych czytelników?

Jeden z komentatorów napisał:

clatron 1 dzień temu

Sam Franciszek akceptuje rozwodników i podnosi rangę rozwodu np. przy Chrzcie dzieci. Tak samo nie powinno dziwić gdyby sodomita śpiewał przed Franciszkiem bo wspiera on lobby sodomskie. I równie dobrze mogła by to być muzułmanka, hinduista czy kto tam jeszcze bo i im Franciszek myje nogi, a ich bożków zestawia z Jezusem.

Tak to działa by wynosić na piedestał pseudo katolików gorszących ludzi. Im więcej gorszycieli wyśle się na ”imprezy” katolickie tym lepiej. Im więcej dwulicowych ateistów udających katolików w polityce tym lepiej. Tak samo w show biznesie, kinie do ról świętych stara się dobierać aktorów degeneratów w prywatnym życiu publicznie chełpiących się antykatolicką postawą lub udających fałszywą pobożność czy humanizm. A kiedy do roli świętego wybierze się chrześcijanina to stara się go stoczyć i pokazywać skandale, oczerniać go.

ŚDM Franciszka ciekawie się zapowiada, rozwodnicy dający show, sodomici starający się pokazać sodomię akceptowaną i wybieloną w Kościele….na poprzednim ŚDM Franciszka też nie brakowało gorszących dzieł.

Więcej można przeczytać pod adresem: > tutaj.

(mb)

23.07.2016

• foto: fronda.pl / screen (gt)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.