Chojniak z Majczyną popatrzyli w dziurę

Nie ustają próby kreowana ośmieszonego i skompromitowanego po wielokroć prezydenta Piotrkowa Chojniaka na Wielkiego Gospodarza. Tu już nie kubły śmieszności są wylewana na jego osobę, ale co najmniej baseny i czyni to sam zainteresowany i jego „doradcy medialni”.

Wczoraj, 24 sierpnia 2016 r. Chojniak w towarzystwie usłużnych „mediów” składających się z przedstawicieli reżymowej TV Piotrków, radia Stefa FM, niemieckiego „Dziennika Łódzkiego” oraz Małgorzaty Majczyny – dyrektora Biura Inwestycji i Remontów Urzędu Miasta pojawił się na ulicy Cmentarnej, aby swym gospodarskim okiem popatrzeć w znajdującą się tam dziurę, inaczej zwaną wykopem, w której trwają prace budowlane.

To doniosłe wydarzenie zostało opisane i sfotografowane bardzo rzetelnie. Na urzędniczej stronie „piotrkow.pl” znalazło się 9 zdjęć, w witrynie „epiotrkow.pl” – osiem, zaś niemiecki portal „piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl” poszedł na całość i opublikował 19 (sic!) fotografii.

Kliknij, aby powiększyć.

Trudno oprzeć się wrażeniu, że ów „briefing prasowy” jest nad wyraz prymitywną odpowiedzią na materiał „Gazety Trybunalskiej” pt. „Ludzie dobrej roboty: inż. Tomasz Kaczmarek” zamieszczony w minioną niedzielę, zaś dwa ze zdjęć są żywcem skopiowane z naszych ilustracji. Istnieje jednak zasadnicza różnica: ludzie na moście wyglądają przerażająco smutno i przygnębiająco, co wyraźnie wskazuje na nieszczerość intencji.

Kliknij, aby powiększyć.

Poza tym jesteśmy mocno rozczarowani faktem, że Chojniak lansuje się ze swoją podwładną, a nie z żoną Katarzyną i parą wspólnych latorośli, jak robił to przez całe wakacje. Z modowych stylizacji prezydentowej niejedna piotrkowianka czerpała inspiracje.

→ (mb)

25.08.2016

• foto: piotrkow.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.