Piotrków Trybunalski. Psychopata terroryzuje lokatorów?

Ludzie listy piszą… Ten, który przyszedł wczoraj jest wyjątkowy z dwóch powodów: dość, że dotyczy jednostki, przez którą cierpią inni ludzie, a nadto jest napisany wyjątkowo przejmującym językiem.

Unikamy zajmowania się sprawami, w które wtajemniczane są inne, lokalne publikatory, ale w tym przypadku czynimy wyjątek, gdyż jesteśmy wyczuleni na ludzką krzywdę.

Ponieważ ten dramatyczny apel został skierowany do wszystkich możliwych służb, nam pozostaje opublikowanie go i monitorowanie przebiegu prac nad rozwiązywaniem nabrzmiałego problemu.

Kliknij, aby powiększyć.

Przyjmujemy założenie, że mieszkańcy bloku przy ul. Łódzkiej, stojącego niedaleko domu prezydenta Piotrkowa, zostaną tym razem potraktowani poważnie, bo co oznacza stwierdzenie, że „przyjechała policja i znów powiedzieli, że nic nie mogą zrobić”?

To znaczy, że łatwiej jest przysłać techników i śledczych, aby zebrali dowody zbrodni popełnionej przez kolejnego niepoczytalnego degenerata, który siekierą rozpłatał głowę dziewczynce, czy należycie reagować, kiedy jest na to pora?

Panie prezydencie Chojniak, stoi Pan przed szansą zrobienia czegoś KONKRETNEGO! Bez błysku fleszy i obecności nażelowanych asystentów. Trzeba pomóc tym, którzy są bezradni i zastraszeni. Chyba że nadal woli Pan pisać listy do ministrów w sprawie jakiejś knajpy, która rzekomo jest miejscem kulturotwórczym, fotografować się na „mostku zakochanych”, albo zwyczajnie wsadzić głowę w piasek?

Chcemy jak najprędzej otrzymać wiadomość od rodzin z „bloku złego”, że problem został rozwiązany. W przeciwnym wypadku włączymy się czynnie do działania.

→ (mb)

27.09.2016

• foto: Gazeta Trybunalska

• czytaj także: > „Piotrków Trybunalski: „Blok zły” – media”

#blokzly

 

One Reply to “Piotrków Trybunalski. Psychopata terroryzuje lokatorów?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.