Chojniak zmiażdżył Lareckiego

Zobacz wpisy:

 

Chojniak powiedział:

Dziś ja i wielu piotrkowian cieszy się, że taki koncert się odbędzie, kultowa grupa „Omega”. Ojców sukcesu w takich sytuacjach może być wielu, wielu może przypisywać sobie pomysł, ale już na pewno nie realizację, bo jeśli chodzi o realizację, to oprócz pracowników Urzędu Miasta (…) piotrkowscy przedsiębiorcy włączyli się również finansowo.

Ten pomysł zrodził się spontanicznie, kiedy szukaliśmy takich relacji polsko-węgierskich (…) stwierdziliśmy, że „Omega”, która jeszcze koncertuje (…) mogłaby zagrać w Piotrkowie. Takie działania podjęliśmy natychmiast poprzez naszych partnerów z miasta Mosonmagyarovar. (całość: > link)

Wyszło więc na to, że ten dość prymitywny lans w wykonaniu byłego funkcjonariusza ORMO został zgaszony kilkoma zdaniami.

Na reakcję Lareckiego nie trzeba było długo czekać. Zamiast przyjąć z pokorą słowa Chojniaka, na swoich facebookowych profilach zaczął wklejać jakieś obrazki okraszając je charakterystycznym dla siebie komentarzem: Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie – po pewnym czasie zauważasz, że świni się to podoba… choć niedawno zarzekał się: Prezydent Chojniak nie dla każdego z nas jest może bohaterem naszych bajek, ale my krytykujemy jego postępowanie i decyzje, nie niszcząc jego godności osobistej. Piszemy o ludziach, nie opluwając ludzi. W krytyce – momentami ostrej – odróżniamy kulturę od chamstwa. (> link)

A wszystko to przy pełnej aprobacie: Zbigniewa Włodarczyka – dyrektora SP nr 8, radnej Marleny Wężyk-Głowackiej, Kasi Szokalskiej, którzy pod tym ordynarnym wpisem przykleili „lajki”.

Uwiecznieniem walki Lareckiego z własną „legendą”okazał się obrazek identyfikatora, który sam sobie wypisał i podpis: Może zaraz nie każdego dnia w moim życiu, ale – od czasu do czasu – zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi, którzy mogą mnie po prostu: pocałować w d…

I wszystko to w wykonaniu 63-letniego osobnika płci męskiej, który kiedyś uwierzył, że zostanie kandydatem na urząd prezydenta Piotrkowa (> link) (> link2) i koniecznie (> link3).

→ mb

21.03.2017

• foto: wrzuta.pl

• o Lareckim czytaj więcej: > tutaj

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.