Wielkanocne życzenia od radnych PiS na łamach niemieckiej gazety

Z ogromnym niesmakiem zostały przyjęte świąteczne życzenia, jakie radni PiS złożyli za pośrednictwem niemieckiego tygodnika.

Kliknij, aby powiększyć.

Czworo radnych Prawa i Sprawiedliwości z piotrkowskiej rady miasta postanowiło przymilić się swoim wyborcom i zamieściło wielkanocne życzenia na pierwszej stronie „7 dni Piotrków” – cotygodniowego, polskojęzycznego dodatku do gazety „Dziennik Łódzki” wydawanego przez niemiecką spółkę „Polska Press”.

Wiesława Olejnik, Grzegorz Lorek, Piotr Gajda i Łukasz Janik nie dostrzegli nic niestosownego w umieszczeniu życzeń w periodyku, który za pośrednictwem polskich wyrobników: Obszarnego, Tyczyńskiej, Wojny, Renkiel i Śmigielskiego realizuje politykę swoich germańskich właścicieli; w periodyku, który w maju 2016 r. w sposób wyjątkowo obelżywy i bezpardonowy zaatakował wywodzącą się ze środowiska prawicowego radną Monikę Terę; w periodyku który współpracuje z P. Lareckim – byłym funkcjonariuszem ORMO – komunistycznej, paramilitarnej organizacji, której członkowie, w najnowszej historii Polski, zapisali się tłumieniem demokratycznych zrywów niepodległościowych (> link); w periodyku publikującym teksty „obrońcy demokracji” D. Ciżewskiego, który prezesa Prawa i Sprawiedliwości dr Jarosława Kaczyńskiego nazwał „paranoikiem i psychopatą nie odczuwającym uczuć wyższych”…

Kliknij, aby powiększyć.

Piotrkowscy radni PiS od dawna skarżą się, że są ignorowani przez posła ziemi piotrkowskiej, pełnomocnika okręgu Antoniego Macierewicza, który nie dostrzega ich opinii i postulatów. Ale czy można się temu dziwić?

→ (mb)

18.04.2017

• repr.: Gazeta Trybunalska

• collage: barma / Gazeta Trybunalska

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.