Media Tomasza Stachaczyka – na bogato, czyli fetysz Roberta Gali

O wynagrodzeniach w koncernie medialnym Tomasza Stachaczyka, właściciela powiatowego radia, portalu i papierowego tygodnika od lat krążą legendy, które skutecznie podsycają jego pracownicy biegając po mieście w nowych ubraniach i butach, z zaawansowanym sprzętem audio-video w rękach.

Ludzie zajmujący się sprzedażą informacji budują domy, nabywają samochody, otwierają nocne kluby, spędzają wakacje w ekskluzywnych ośrodkach krajowych i zagranicznych. Stachaczyk posiada samolot, nowego jeepa, atrakcyjne nieruchomości…

A. Wolski objuczony profesjonalnym, reporterskim sprzętem. Kliknij, aby powiększyć

Wyznacznikiem dobrobytu jest także wygląd zewnętrzny. Pod tym względem ładnie „wybrali się” nie tylko prezes i jego druga małżonka Beata, ale także redaktorzy: Wolski, Krak, Warchulińska, których podobizny najlepiej oglądać na monitorze w formacie 16:9.

Rodzina Stachaczyków w casualowym wydaniu. Kliknij, aby powiększyć.

Dziwić się nie ma czemu, bo pańskie oczy konia tuczą. Oczy osadzone w szczęśliwych twarzach: prezydenta Piotrkowa mgr inż. Krzysztofa Chojniaka z zawodu nauczyciela i starosty Stanisława Cubały (TW „Okrza”), którzy regularnie zasilają samorządowymi pieniędzmi firmy Stachaczyka dbając nie tylko o “wysoką” jakość merytoryczną wydawanych przez niego tytułów, ale także wolność i niezależność mediów, które są jednymi z najważniejszych zdobyczy demokracji.

Na tym idealnym obrazie istnieje jednak rysa, która nazywa się Robert Gala. Otóż ten najdłużej pracujący w stacji prezenter, pełniący funkcję szefa muzycznego rozgłośni, współprowadzący poranny program pt. „Magiel” – perłę w koronie radia – ma dziwne hobby: lubi dostarczać paczki pocztowe.

Nasza informatorka doniosła nam, że ta skłonność pojawiła się u Gali w czasie, kiedy związał się z Elżbietą Jarszak – osobowością telewizyjną, będącą w Piotrkowie Trybunalskim kimś na kształt Niny Terentiew.

Powodów inklinacji kurierskich u Gali w żaden sposób nie potrafiliśmy rozkminić, jedyne co nam przyszło do głowy, to fetysz.

→ (mb)

28.10.2017

• zdjęcie górne: Piotrków, 27.10.2017 r. g. 11:31, Robert Gala pod dostarczeniu paczek do siedziby sądów wsiada do służbowego pojazdu; foto: Gazeta Trybunalska

• czytaj także: > „Kto finansuje radio Strefa FM czyli warto dobrze żyć z byłym konfidentem”

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.