Projekcja filmu „Luter i rewolucja protestancka” i spotkanie z Grzegorzem Braunem

Spotkania organizowane przez Marcina Pietrasa, szefa lokalnych struktur Pobudki – Klucz Piotrków Trybunalski, niezmiennie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród sympatyków założyciela organizacji Grzegorza Brauna.

Powodów jest kilka, ale najważniejszy z nich, to ten, że treści przekazywane przez zapraszanych gości daleko odbiegają od tego, co można zobaczyć w telewizji, przeczytać w największych portalach i gazetach nawet tych, które obnoszą się ze swoją prawicowością.

W poniedziałkowy wieczór, 4 grudnia 2017 r., blisko 100 osób zgromadziło się w Domu Nauczyciela, aby obejrzeć najnowszy dokument wyreżyserowany przez Grzegorza Brauna pt. „Luter i rewolucja protestancka” oraz wziąć udział w spotkaniu z twórcą filmu i producentem Włodzimierzem Skalikiem.

Wystąpienie Brauna zostało zarejestrowane na video i znajduje się: > tutaj. Polecamy także artykuł Zbigniewa Rutkowskiego: > „Recenzja filmu Grzegorza Brauna „Luter i rewolucja protestancka”, a także wywiad, jakiego twórca udzielił „Gazecie Trybunalskiej”: > „„Żyjemy w świecie, w którym Luter triumfuje zza grobu – rozmowa z Grzegorzem Braunem”.

→ (mb)

10.12.2017

• foto: Mariusz Baryła / Gazeta Trybunalska

• wieczory z Pobudką czytaj więcej: > tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.