Ludzie Owsiaka: Dariusz Cecotka – szef sztabu WOŚP w Piotrkowie

Szybko się okazało, że jest kiepskim sprzedawcą, podmiot o nazwie „DC Cars” nie wytrzymał rynkowej konkurencji. Nie poddał się i trafił do niemieckiej spółki, gdzie odnalazł się w roli robotnika na produkcji.

Cecotka poglądy ma lewicowe i chętnie się z nimi obnosi. Usiłował zrobić karierę w polityce. Wszystko postawił na jedną, pomarańczową kartę. Niestety po Ruchu Palikota został tylko fetor, ale wspomnienia spotkań z z jego założycielem i wizyty w Sejmie są nadal dla Cecotki bezcenne.

Nadmiar wolnego czasu postanowił spożytkować jako społecznik. Przytulił się do Orkiestry Świątecznej Pomocy. Został jej miejskim koordynatorem. W styczniu 2016 r. „Gazeta Trybunalska” udokumentowała kradzież pieniędzy z puszek WOŚP (> link). Sprawa stała się głośna w kraju. Cecotka złożył w komendzie policji zawiadomienie przeciwko czworgu uczniom. Przy okazji wyszło na jaw, że jako organizator nie dopełnił swoich obowiązków, m. in. nie upewnił się czy nieletni wolontariusze mają zapewnioną opiekę ze strony osób dorosłych. Na list w tej sprawie, skierowany do prezesa WOŚP Owsiaka, do tej pory nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Niedługo potem Cecotka usiłował siebie wybielić i zaczął bronić nastoletnich złodziejaszków. Jego wpis na facebooku nie dość, że brutalnie potwierdził ignorancję autora, to na dodatek był próbą manipulacji faktami. Opisaliśmy to szczegółowo w art. „Piotrków Trybunalski: szef sztabu WOŚP Cecotka łże na facebooku!”.

Dariusz Cecotka chętnie komentuje wydarzenia polityczne, demonstrując przy tym zwykłe chamstwo i brak umiejętności posługiwania się językiem polskim. O ile to drugie jesteśmy w stanie wybaczyć, bo intelektualnym orłem Cecotka nigdy nie był, to posługiwanie się wulgarnymi zwrotami, pełnymi nienawiści budzi w nas naturalny sprzeciw.

Ktoś, kto angażuje się w działalność publiczną, szczególnie delikatną ze względu na kontakty z młodzieżą winien świecić przykładem uczciwości, prawdomówności i kultury osobistej.

W przypadku Dariusza Cecotki tak nie jest. Jego opinie, jak również zamieszczane obrazki i cudze teksty nie nadają się do cytowania w niniejszym tekście, dlatego zamieszczamy je w formie screenów.

→ (mb)

13.01.2018

• foto: facebook.com, screeny / GT

• wszystkie publikacje dotyczące Cecotki są: > tutaj

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.