Piotrków bez dziur vol. 3

W Piotrkowie pojawiły się uciążliwości w ruchu drogowym związane z objazdami w centrum miasta. Warto jednak cierpliwie poczekać, bo trwa układanie dywanika asfaltowego na ul. Wojska Polskiego pomiędzy ulicami Stronczyńskiego a Rwańską.

Oprócz tego drogowcy wreszcie zabrali się za wymianę chodników w tej części Wojska Polskiego, która kilka lat temu została zmodernizowana.

Nadal oczekują na naprawę dwa fragmenty ulicy: w okolicach Ryneczku i pomiędzy Jerozolimską a Wolborską. Inną zupełnie kwestią jest konieczność wykonania remontu na odcinku Armii Krajowej – granice miasta wraz z przebudową skrzyżowania W. Polskiego / Kostromska.

Naszym Czytelnikom przypominamy, że trwa akcja „Gazety Trybunalskiej” pod hasłem „Piotrków bez dziur”. Prosimy więc o przysyłanie na adres: redakcja@gazetatrybunalska.info lub na fb zdjęć i krótkich opisów miejsc (ulic, chodników, placów zabaw, terenów zielonych), które powinny być naprawione, a my przekażemy Wasze materiały bezpośrednio do Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta i będziemy monitorować wykonanie prac.

Róbmy to dla siebie.

→ (kk)

22.06.2018

• foto: Gazeta Trybunalska

#PiotrkowBezDziur

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.