Łągwa-Szelągowska. Chce zostać radną, a nie potrafi zadbać o czystość

Elżbieta Łągwa-Szelągowska z zawodu jest dyrektorem. Obecnie pełni tę funkcję w Miejskim Ośrodku Kultury jako protegowana prezydenta Piotrkowa Chojniaka.

Nim trafiła na to, w miejskiej hierarchii, eksponowane stanowisko była dyrektorem przedszkola. Można więc stwierdzić, że ma znaczne doświadczenie menedżerskie. Nie przekłada się to jednak na jej osiągnięcia – MOK stał się pustynią kulturalną, a co gorsza Szelągowska ma problemy z utrzymaniem czystości na terenie obiektu podlegającego jej administracji. Chodzi o miejski amfiteatr, którego otoczenie straszy brudem. Prezentujemy zdjęcia wykonane wczoraj przed południem.

Szelągowska ma także problemy z przestrzeganiem przepisów ruchu drogowego na terenie Starego Miasta. Do tej pory policja zajmowała się dwoma sprawami, o których pisaliśmy w notatkach: „Dyrektor MOK Szelągowska łamie przepisy ruchu drogowego” i „Dyrektor MOK Szelągowska za nic ma przepisy ruchu drogowego”.

Nazwisko Szelągowskiej widnieje na liście wyborczej KWW Krzysztofa Chojniaka „Razem dla Piotrkowa”, a to oznacza, że ma ona ambicje polityczne.

→ (mb)

19.09.2018

• foto: Mariusz Baryła / Gazeta Trybunalska

• więcej o Szelągowskiej czytaj: > tutaj

#chojniaknabruk

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.