Będzie mandacik

Dwukrotnie w “Gazecie Trybunalskiej” zwracaliśmy uwagę kierowcom pojazdów urzędu miasta, gdy niezgodnie z przepisami parkowali samochody. Uprzedzaliśmy, że trzeciego ostrzeżenia nie będzie.

Przy ulicy Szkolnej jest oznaczone kopertą i znakiem pionowym miejsce parkingowe dla służbowych aut UM. Na wszelki wypadek ustawiono tam pachołek, aby żadna niepowołana osoba nie blokowała wydzielonej przestrzeni.

Obok, w kierunku zachodnim, znajduje się osiem stanowisk, także prawidłowo oznaczonych, dostępnych wyłącznie dla samochodów policyjnych.

Kierowca czarnego peugeota o nr rej. EP 56000, będącego w dyspozycji prezydenta Piotrkowa Chojniaka, w dniu 3/07/2019 o godz. 10:01 nie dostosował się do obowiązujących przepisów parkując w miejscu niedozwolonym, na dodatek zajmując 1/3 powierzchni kolejnego miejsca.

Zdjęcie dokumentujące wykroczenie zostanie przekazane do Wydziału Prewencji KMP w Piotrkowie.

Bardzo zachęcamy naszych Czytelników do przesyłania na adres redakcja@gazetatrybunalska.info fotografii i filmów przedstawiających pojazdy, których kierowcy są na bakier z przepisami Prawa o ruchu drogowym. Gwarantujemy 100-procentową dyskrecję. Szczególnie zależy nam na osobach publicznych.

Do tej pory na nieprzestrzeganiu Kodeksu drogowego przyłapaliśmy: Krzysztofa Chojniaka (UM) – jazda bez zapiętych pasów bezpieczeństwa, Elżbietę Łągwę-Szelągowską (MOK) – wjazd pod zakaz ruchu, parkowanie w odległości mniejszej niż 10 m od skrzyżowania, Leszka Heinzla (OSiR) – parkowanie na zakazie zatrzymywania.

→ (mb)

3.07.2019

• foto: Mariusz Baryła / Gazeta Trybunalska

 

7 Replies to “Będzie mandacik

  1. Co za baran postawił ten znak po lewej?
    Napis na tabliczce brzmi:
    “Nie dotyczy samochodów służbowych Urzędu Miasta w Piotrkowie Tryb.”

    To dla kogo właściwie jest ten parking?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.