Biedroń zdradził Polskę i Polaków

W środę, 10 lipca 2019 r., w Parlamencie Europejskim odbyło się tajne głosowanie nad kandydaturą Beaty Szydło na stanowisko przewodniczącej komisji zatrudnienia i spraw socjalnych.

Uczestniczyło w nim 50 posłów, w tym Robert Biedroń, założyciel partii Wiosna. Za byłą premier głosowało 21 osób, 27 – było przeciw, dwie wstrzymały się od głosu.

Szybko okazało się, że Biedroń nakłonił przedstawicieli frakcji socjalistów z innych krajów, aby głosowali przeciwko Szydło.

Po południu, na prośbę przedstawiciela Polskiej Agencji Prasowej, Biedroń odniósł się do wyników głosowania. W przesłanym PAP komentarzu napisał:

Uważam, że nie można było zagłosować za kandydaturą Beaty Szydło. PiS jest partią antyeuropejską, antydemokratyczną. W interesie Polski, wszystkich Polek i Polaków jest, by wpływ PiS na nasze życie także na polu europejskim był jak najmniejszy. Także dlatego Wiosna jest tak potrzebna w PE, by głośno i zdecydowanie mówić o populizmie partii rządzącej i prezentować to, co jest naszym faktycznym interesem.

Komentarz

Demokracja, prawa człowieka, poprawność polityczna, wolność słowa… Gdyby na moment odrzucić te terminy i uwolnić elementarną przyzwoitość i sprawiedliwość –  Biedroń za swoją postawę i wypowiedziane słowa powinien ponieść najsurowsze konsekwencje. Bo jedna jest kara za zdradę państwa.

→ M. Baryła

11.07.2019

• foto / źródło: twitter.com

• źródło: PAP

 

3 Replies to “Biedroń zdradził Polskę i Polaków

  1. Oczernianie rządzącej w Polsce patriotycznej partii Prawo i Sprawiedliwość i nazywanie jej jako antydemokratyczna i antyeuropejska jest dywersją przeciw narodowi polskiemu , który przekazał partii PiS władzę. Uważam , że tego człowieka należy pociągnąć do odpowiedzialności karnej jako dywersanta i skazać na wieloletnie więzienie.

  2. Jeżeli ktoś działa przeciw bandziorom z PiS, to wcale nie znaczy, że działa przeciw Polsce. On działa tylko przeciw bandziorom.

    1. Przeczytałes co on wyrabia i odpowiedz mi konkretnie kim i za co piszesz,że PIS to bandziory!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.