Kierowca prezydenta Piotrkowa parkuje w miejscu dla niepełnosprawnych

Parkowanie w miejscu przeznaczonym dla niepełnosprawnych przez pojazdy nieuprawnione należy do wykroczeń powszechnie uznawanych za bulwersujące, gdyż świadczy o braku odpowiedzialności i empatii.

Służbowy samochód marki peugeot 508 o nr rejestracyjnym EP 56000 należy do Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego i jest uznawany za auto służbowe prezydenta miasta mgr inż. Krzysztofa Chojniaka, z zawodu nauczyciela.

Dziś, w godzinach przedpołudniowych kierowca wiozący Chojniaka zatrzymał samochód na kopercie przed budynkiem UM przy ul. Szkolnej. Włodarz wysiadł z limuzyny, a następnie wrócił, żeby porozmawiać z szoferem.

Takie zachowanie jest zagrożone mandatem karnym w wysokości 500 zł i 5 punktami karnymi.

Jest to drugie w tym miesiącu wykroczenie, o jakim piszemy w “GT”, jakiego dopuścili się pracownicy magistratu. O poprzednim pisaliśmy w notatce: > “Będzie mandacik”.

Tradycyjnie bardzo zachęcamy naszych Czytelników do przesyłania na adres redakcja@gazetatrybunalska.info fotografii i filmów przedstawiających pojazdy, których kierowcy są na bakier z przepisami Prawa o ruchu drogowym. Gwarantujemy 100-procentową dyskrecję. Szczególnie zależy nam na osobach publicznych.

→ (mb)

30.07.2019

• foto: Gazeta Trybunalska

 

1+

9 Replies to “Kierowca prezydenta Piotrkowa parkuje w miejscu dla niepełnosprawnych

 1. W tamtym tygodniu auto stało dłuższą chwilę w bramie, przy kamienicy na Jerozolimskiej, a prezydent podziwiał z balkonu wyblaknięte panele na mediatece .

  2+
  1. Aby złożyć zawiadomienie o popełnieniu wykroczenia musimy mieć je udokumentowane, dlatego w przypadku zauważenia podobnego zachowania namawiamy do zrobienia zdjęcia z widoczną rejestracją pojazdu i przesłania do redakcji. (red.)

   2+
 2. “Może tam parkować jak wiezie osobę niepełnosprawną. Na pewno kierowca nie zaryzykował mandatu jak by nie wiedział kogo wiezie.”

  2+
 3. przecież ten magister inżynier wiedział że samochód staje na kopercie
  sam ma prawo jazdy to wie, zwykłe CHAMSTWO W PANSTWIE ))))))

  2+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *