Kierowca prezydenta Piotrkowa parkuje w miejscu dla niepełnosprawnych

Parkowanie w miejscu przeznaczonym dla niepełnosprawnych przez pojazdy nieuprawnione należy do wykroczeń powszechnie uznawanych za bulwersujące, gdyż świadczy o braku odpowiedzialności i empatii.

Służbowy samochód marki peugeot 508 o nr rejestracyjnym EP 56000 należy do Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego i jest uznawany za auto służbowe prezydenta miasta mgr inż. Krzysztofa Chojniaka, z zawodu nauczyciela.

Dziś, w godzinach przedpołudniowych kierowca wiozący Chojniaka zatrzymał samochód na kopercie przed budynkiem UM przy ul. Szkolnej. Włodarz wysiadł z limuzyny, a następnie wrócił, żeby porozmawiać z szoferem.

Takie zachowanie jest zagrożone mandatem karnym w wysokości 500 zł i 5 punktami karnymi.

Jest to drugie w tym miesiącu wykroczenie, o jakim piszemy w “GT”, jakiego dopuścili się pracownicy magistratu. O poprzednim pisaliśmy w notatce: > “Będzie mandacik”.

Tradycyjnie bardzo zachęcamy naszych Czytelników do przesyłania na adres redakcja@gazetatrybunalska.info fotografii i filmów przedstawiających pojazdy, których kierowcy są na bakier z przepisami Prawa o ruchu drogowym. Gwarantujemy 100-procentową dyskrecję. Szczególnie zależy nam na osobach publicznych.

→ (mb)

30.07.2019

• foto: Gazeta Trybunalska

 

9 Replies to “Kierowca prezydenta Piotrkowa parkuje w miejscu dla niepełnosprawnych

  1. W tamtym tygodniu auto stało dłuższą chwilę w bramie, przy kamienicy na Jerozolimskiej, a prezydent podziwiał z balkonu wyblaknięte panele na mediatece .

    1. Aby złożyć zawiadomienie o popełnieniu wykroczenia musimy mieć je udokumentowane, dlatego w przypadku zauważenia podobnego zachowania namawiamy do zrobienia zdjęcia z widoczną rejestracją pojazdu i przesłania do redakcji. (red.)

  2. “Może tam parkować jak wiezie osobę niepełnosprawną. Na pewno kierowca nie zaryzykował mandatu jak by nie wiedział kogo wiezie.”

  3. przecież ten magister inżynier wiedział że samochód staje na kopercie
    sam ma prawo jazdy to wie, zwykłe CHAMSTWO W PANSTWIE ))))))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.