Przyjazny jak Piotrków. Reakcja

Wracamy do materiału pt. “Ludzie listy piszą. Przyjazny jak Piotrków” zamieszczonego w “Gazecie Trybunalskiej” dwa tygodnie temu.

Zgodnie z zapowiedzią do policji, straży miejskiej, sanepidu i urzędu miasta wysłaliśmy prośby o ustosunkowanie się do przedstawionego w artykule problemu. Przedstawiciele trzech instytucji udzielili następujących wyjaśnień:

Kliknij, aby powiększyć.

Kliknij, aby powiększyć.

Kliknij, aby powiększyć.

Komentarz

Z odpowiedzi komendanta Hofmana i aspirant Sidorko wynika wyraźnie, że służby nie uchylają się od pomocy pani Danucie, wręcz przeciwnie, komendant wykazał się godną pochwały inicjatywą uczulając swoich podkomendnych na otoczenie kamienicy przy ul. Sieradzkiej.

Ruch należy więc do osoby / osób, które dostrzegają wykroczenia lub niedociągnięcia w pracy administracji budynku i najemców lokali użytkowych poprzez zgłaszanie ich pod numery alarmowe policji i straży.

→ (mb)

25.07.2019

• foto: Gazeta Trybunalska

 

3 Replies to “Przyjazny jak Piotrków. Reakcja

  1. Dobrze ze gazeta stara się pomagać
    innym a nie wali propagandowe kupy
    o tym jak jest wspaniale w PT

  2. Trzeba cisnąć właściciela kamienicy policja i czarni remontu klatki i mieszkań nie zrobią. Prywaciaze tylko by za czynsz brali Bóg wie ile, a zadbać o ludzi to już niechętnie. U nas było tak samo ale jak się lokatorzy skrxykneli i napisali do właściciela to się obudzil

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.