Pilne! Zgon poszukiwanego 82-latka

Smutna informacja dotarła godzinę temu do rodziny i zespołu poszukiwawczego. Zaginiony wczoraj, 82-letni mężczyzna, został znaleziony martwy.

Józef D., mieszkaniec wsi Borowiec w gm. Aleksandrów (powiat piotrkowski) wyszedł w środę rano, 25 września, na grzyby. Do godzin popołudniowych nie wrócił do domu. Zaniepokojona córka zawiadomiła policję. O godzinie 16., natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia, komendant KMP w Piotrkowie zarządził akcję poszukiwawczą. Wzięło w niej udział blisko 100 osób w tym 73 funkcjonariuszy policji, strażacy zawodowi i ochotnicy, a także zespół z Jędrzejowa posiadający psy tropiące.

Foto: mapy google. Kliknij, aby powiększyć.

Pomimo znacznego udziału sił i środków nie udało się odnaleźć poszukiwanego. Operację wznowiono dziś o godz. 6. rano, a już trzy godziny później została ona zakończona. Martwego mężczyznę znalazł członek rodziny w okolicach rzeki Czarna.

W chwili, gdy piszemy te słowa na miejsce zmierza lekarz, ekipa dochodzeniowo-śledcza oraz przedstawiciel prokuratury, pod którego nadzorem będą prowadzone czynności.

Przyczyny śmierci Józefa D. nie są jeszcze znane.

→ (mb)

26.09.2019

• foto / źródło: KMP PIotrków

 

0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *