Na kogo głosować w wyborach do parlamentu?

Za kilka dni, 13 października, odbędą się wybory do parlamentu. W Piotrkowie Trybunalskim, należącym do okręgu nr 10, kandydaci z pięciu list ubiegać się będą o dziewięć miejsc w Sejmie i jedno w Senacie.

Prezentujemy pełne zestawienie osób kandydujących do obu izb.

POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE- lista nr 1

1. Klimczak Dariusz 2. Łuczkowski Tomasz 3. Jędraszek Teresa 4. Ościk Elżbieta 5. Majewski Henryk 6. Kącki Bogdan 7. Czechowska Krystyna 8. First Agnieszka 9. Wyszogrodzki Zbigniew 10. Grałek Bożena 11. Górska Alicja 12. Olszewska Grażyna 13. Walczyk Jacek 14. Łoś Stanisław 15. Robak Barbara 16. Pazurek Damian 17. Skorupa Ewelina 18. Mazur Marek

PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ – lista nr 2

1. Macierewicz Antoni 2. Wojciechowski Grzegorz 3. Telus Robert 4. Milczanowska Anna 5. Dróżdż Beata 6. Lorek Grzegorz 7. Kubiak Dariusz 8. Wendrowska Ewa 9. Maciejewski Krzysztof 10. Janowska Małgorzata 11. Ozga – Flejszer Beata 12. Wyczachowski Waldemar 13. Wojciechowska Martyna 14. Sałek Paweł 15. Wysocka Agnieszka 16. Misztal Dariusz 17. Ziemba Zbigniew 18. Ciecióra Krzysztof

SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ – lista nr 3

1. Sowińska Anita 2. Ostrowski Artur 3. Panak Marta 4. Rozpara Tadeusz 5. Ptak Małgorzata 6. Wałach Małgorzata 7. Pawelczyk Andrzej 8. Klemba Julia 9. Lewandowski Tomasz 10. Zięba Paweł 11. Bienias Agnieszka 12. Rochmiński Paweł 13. Mandat Joanna 14. Podpora Mariusz 15. Sulka Monika 16. Żuraw Elżbieta 17. Jabłoński Marek 18. Kowalczyk Mariusz

KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ – lista nr 4

1. Marjan Patryk 2. Rak Jacek 3. Fąk Andrzej 4. Zaborny Piotr 5. Heinzel Alicja 6. Wychowałek Paweł 7. Florczyk Bernadeta 8. Budkiewicz Marcin 9. Madejska Wiesława 10. Sęk Adrian 11. Chmielarska Anna 12. Sypka Kamil 13. Kleska Katarzyna 14. Liszewska Ewa 15. Kostrzewa Mirosław 16. Gajda Jadwiga 17. Grabowski Krzysztof

KOALICJA OBYWATELSKA (PO, .N, IPL, ZIELONI) – lista nr 5

1. Grabarczyk Cezary 2. Spólnicka Magdalena 3. Rutkowska Dorota 4. Klatka Barbara 5. Sokalski Jacek 6. Rożniatowski Arkadiusz 7. Telus Robert 8. Kuba Elżbieta 9. Janiec Roman 10. Senejko Andrzej 11. Listwoń Anna 12. Siedlecki Roman 13. Bilski Kuba 14. Tokarski Piotr 15. Wolińska Sylwia 16. Kowalczyk Jan 17. Poniatowska Ewa 18. Wężyk–Głowacka Marlena

Kandydaci do Senatu

1. Ciach Arkadiusz – SLD
2. Dobkowski Wiesław – PIS
3. Witaszczyk Stanisław – PSL

→ (kk)

8.10.2019

• foto / źródło: PKW

 

1+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *