Niezniszczalny na toruńskim bruku. Zdjęcia z planu

Polskie miasta coraz częściej stają się scenerią dla produkcji filmowych made by India. Realizatorzy z Bollywood wybierają nasze lokacje zamiast na przykład Paryża, Rzymu czy Londynu, bo jest po prostu taniej.

Ulice Warszawy, Rzeszowa, Gdańska, Bielska-BIałej, Poznania, a w miniony weekend także Torunia były miejscem, gdzie powstawała kolejna hinduska superprodukcja. Chodzi o trzecią część przygodowego filmu pt. “Kotigobba” z udziałem gwiazdy tamtejszego rynku Sanjeeva Sudeepa.

Główny bohater jest klasycznym twardzielem, choć daleko mu do postaci wykreowanych w “Mission: Impossible”, “Szklanej pułapce”, “Transporterze”, “Tożsamości Bourne’a” czy “Uprowadzonej”, niemniej jego przygody mogą zapierać dech w piersiach, szczególnie wśród nastoletniej widowni. Tym razem walczy z okrutnym gangiem. Całość uzupełniają widowiskowe bijatyki i pościgi.

Prezentujemy zdjęcia z planu realizowane w sobotę, 28 września; tytułowy bohater porywa ambulans i wjeżdża nim na starówkę. W scenach pojawiła się krajowa obsada. Koproducentem filmu jest strona polska i serbska.

Druga część “Kotigobby” jest dostępna: > tutaj.

→ (kk)

1.10.2019

• foto: Mariusz Baryła / Gazeta Trybunalska

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.