Marian “Buziaczek” w Superstacji

Na antenie Superstacji pojawił się materiał reporterski przygotowany przez red. Sylwię Madejską. Jego bohaterem jest przewodniczący Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Marian Błaszczyński.

Niekonwencjonalne zachowanie radnego sprowokowało do rozmaitych spekulacji i domysłów oraz przyciągnęło dwie ekipy telewizyjne z grupy Polsatu. Pisaliśmy o tym w notatce “W pogoni za Marianem “Buziaczkiem”.

Jedno jest pewne: rozgłos jaki dał miastu “Buziaczek” jest nieporównywalnie większy niż miliony złotych wydane na promocję Piotrkowa przez jego kolegów z magistratu.

A to jeszcze nie koniec medialnej kariery lekarza i samorządowca. Najbliższa sesja rady miasta, jak zapewnił nas rajca Piotr Gajda, będzie mieć szczególną oprawę.

→ (mb)

15.11.2019

• foto / screen: GT

 

3 Replies to “Marian “Buziaczek” w Superstacji

  1. W jakim sposób Marian dotarł na uroczystości? Przyjechał własnym samochodem, a po nim sam odjechał? Pociągnijcie ten wątek, bo na pieszo tam nie dotarł.

  2. Chyba jednak pan Marian powinien mieć możliwość parkowania na miejscu dla niepełnosprawnych, bo widać , że chłop nie może tego przeboleć …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.