Piotrków. Wniosek o odwołanie przewodniczącego Błaszczyńskiego. Ciąg dalszy sprawy Mariana “Buziaczka”

Sześciu radnych piotrkowskiej rady miasta złożyło dziś rano wniosek o odwołanie przewodniczącego Mariana Błaszczyńskiego, z zawodu lekarza pulmonologa, oraz projekt uchwały w tej sprawie.

Dokumenty podpisało czterech przedstawicieli PiS: A. Piekarski, Ł. Janik, P. Gajda, S. Stachaczyk oraz M. Wężyk-Głowacka z Koalicji Obywatelskiej i J. Dziemdziora – b. SLD.

Wniosek o odwołanie Błaszczyńskiego związany jest z jego niegodnym zachowaniem podczas koncertu pieśni patriotycznych, jaki odbył się 10 listopada na terenie kościoła i klasztoru Panien Dominikanek w Piotrkowie.

Głosowanie nad wnioskiem odbędzie się na najbliższej sesji rady miasta w środę 27 listopada.

Więcej na temat sprawy Mariana “Buziaczka” można przeczytać: > tutaj.

→ (mb)

20.11.2019

• na zdjęciu: przewodniczący Błaszczyński i prezydent Piotrkowa Chojniak, foto: Mariusz Baryła / Gazeta Trybunalska

 

6 Replies to “Piotrków. Wniosek o odwołanie przewodniczącego Błaszczyńskiego. Ciąg dalszy sprawy Mariana “Buziaczka”

  1. Ali, mylisz się. Pan przewodniczący Marian Błaszczyński utracił kontrolę nad sobą a teraz straci władzę w radzie miasta. Nie wolno akceptować zachowania przewodniczącego rady miasta jako współorganizatora uroczystości w stanie w jakim go pokazały go telewizje Polsat i Superstacja. Chyba, że jesteś radnym z koalicji w piotrkowskiej radzie miasta, to boisz się o swój tyłek.

 1. My tu gadu gadu o piciu, a ekipa elektryka zapowiada kolejną podwyżkę dla przedsiębiorców piotrkowskich sięgającą w niektórych miejscach 50% !!! Tak elektryk, muzyk i ekipa już podczas najbliższej sesji chcą podnieść opłaty targowe. Szczegóły w opublikowanych projekcie uchwały: https://www.rada.piotrkow.pl/uchwala/2983

  Jakby tego było mało ta umuzykalniona ekipa (jakże pobożna z seks bizneswowman w składzie) planuje wrzucić do piotrkowskich wodociągów ponad 2 miliony złotych!!!
  Czyżby taki światowej klasy ekspert z gminy Sulejów, Pan Rżanek nie potrafił racjonalnie kierować spółką która mu powierzono?

  1. Rżanek to taki sam specjalista jak Stankowski w MZK.
   A coś cicho się zrobiło o specjaliście od ciepłownictwa Krawczyńskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.