Miłość bliźniego według Alicji Heinzel

Alicja Heinzel ma 49 lat i jest żoną dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji Leszka Heinzla, z zawodu nauczyciela gimnastyki. Pochodzi z wioski w gminie Będków, ale od pewnego czasu mieszka z rodziną w Piotrkowie.

Pracuje jako nauczycielka, ale posiada również ambicje polityczne, którym wyraz dała w 2019 r. kandydując w wyborach do Parlamentu Europejskiego z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Konfederacja-Korwin-Braun-Liroy-Narodowcy oraz Sejmu RP z listy Komitetu Wyborczego Konfederacja Wolność i Niepodległość.

Plakat wyborczy z 2019 roku, Heinzel druga z prawej.

Nie było jej dane zasiąść w ławach parlamentarnych; w wyborach do PE zdobyła 912 głosów – najmniej ze wszystkich kandydatów tej listy w okręgu łódzkim, w wyborach do Sejmu było nieco lepiej, postawiło na nią 1025 głosujących.

Podstawową doktryną Kościoła katolickiego jest miłość bliźniego. I Heinzel tę zasadę realizuje w sposób bardzo wymowny ot, choćby w takim komentarzu:

Alicja Heinzel Marcinie, Owsik to zło wcielone ,mam nadzieję ,że nie siedziałeś za długo w tym fotelu .Trzymajcie się ciepło,będziemy trzymać kciuki na Różańcu za Was byście nie chorowali tak więcej.❤️💕♥️. Serduszka dla Was ,ale bez owsika.
Aby wpis Heinzelowej nie został uznany, jako “wyrwany z kontekstu”, prezentujemy cały dialog:
Foto / screen: GT

Komentarz

Jeśli dla ultrakatolickiej nauczycielki Jerzy Owsiak jest wcielonym złem, to strach pomyśleć, co może sądzić o Donaldzie Tusku, Janie Hartmanie, Biedroniu czy Środzie.

→ (mb)

27.01.2020

• foto / źródło: facebook.com

• o Leszku Heinzlu czytaj: > tutaj

 

4 Replies to “Miłość bliźniego według Alicji Heinzel

  1. Nie kpił bym z różańca – mnie wielokrotnie pomógł, Wam też polecam.

    Dlaczego nie można mieć własnego zdania o Panu Owsiaku, zdania które nie jest zgodne z wykreowanym obrazem “świeckiego świętego”, który ma w głębokim poważaniu postanowienia sądu (tak, tego którego bonią jego zwolennicy)?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.