Firma z Piotrkowa podbija rynek zabudów aluminiowo-szklanych

Dwóch młodych, ambitnych i pracowitych ludzi otworzyło w Piotrkowie Trybunalskim zakład produkcyjno-usługowy wykonujący zabudowy aluminiowo-szklane.

Zabudowa balkonu w systemie ramowym. Kliknij, aby powiększyć.

“Alusystem”, bo taką nazwę przybrało przedsiębiorstwo, posiada w ofercie zabudowy balkonów w dwóch konfiguracjach: ramowe i bezramowe.

W pierwszym przypadku 4-milimetrowe szyby osadzone są w aluminiowych ramach, które zamontowane na prowadnicach, dają się łatwo przesuwać.

Drugie rozwiązanie jest pozbawione pionowych wsporników, szyby przylegają jedna do drugiej, są odpowiednio uszczelnione i spasowane. W tym przypadku stosuje się 8-milimetrowe szkło hartowane, a okucia ukryte są w poziomych profilach.

Bezramowa zabudowa balkonu w budynku wielorodzinnym. Kliknij, aby powiększyć.

Te dwie formy są niezwykle estetyczne, trwałe i praktycznie bezobsługowe. To inwestycja na lata. Dzięki tym rozwiązaniom można powiększyć przestrzeń mieszkalną, tworząc dodatkowe miejsce do wypoczynku lub konsumpcji posiłków, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo mieszkania lub domu pod kątem ochrony przeciwwłamaniowej i pogodowej.

Pani Zofia, jedna z klientek firmy, powiedziała:

– Oboje z mężem zdecydowaliśmy się na zabudowę balkonu w “Alusystemie” i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dzięki temu mogłam wygospodarować miejsce na domową oranżerię. Miło jest pić kawkę w otoczeniu roślin, których na osiedlu brakuje.

Trzeba zaznaczyć, że dzięki wymienionym rozwiązaniom można również zabudować taras w domu jednorodzinnym.

Dodatkowe 40 m2. System ramowy. Kliknij, aby powiększyć.

“Alusystem” produkuje i montuje także rozmaite zadaszenia z wykorzystaniem szkła i aluminium, a także poliwęglanu i płyt komorowych. Mają one zastosowania głównie w obiektach przemysłowych i nowoczesnej architekturze mieszkaniowej.

Przykład zadaszenia. Kliknij, aby powiększyć.

Wszystkie usługi są wykonywanie nie tylko na terenie Piotrkowa i okolic, ale w całym kraju. Czas oczekiwania, od chwili dokonania pomiaru, wynosi od 3 do 4 tygodni.

Na wyroby jest udzielana gwarancja.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z przedsiębiorstwem “Alusystem” pod nr telefonów: 601 900 483, 506 847 520, a także do odwiedzenia strony internetowej, która znajduje się pod adresem: > https://alusystem24.pl/ – jest tam więcej informacji i bogata galeria zdjęć. Zachęcamy również do polubienia fanpage w portalu facebook: > tutaj.

→ (as) / (GT)

26.02.2020

• foto: alusystem24.pl

• artykuł powstał na zlecenie “Alusystem” s..c.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.