Wnioski o ukaranie do sądu dla kierowcy prezydenta Piotrkowa

Wracamy do wykroczeń drogowych popełnionych latem 2019 r. przez kierowcę urzędu miasta na co dzień wożącego prezydenta Piotrkowa mgr inż. Krzysztofa Chojniaka, z zawodu nauczyciela.

O nieprawidłowym parkowaniu służbowej limuzyny pisaliśmy w notatkach: “Kierowca prezydenta Piotrkowa parkuje w miejscu dla niepełnosprawnych”, “Kolejne wykroczenie z udziałem kierowcy prezydenta Piotrkowa”, “Kierowca prezydenta Piotrkowa nadal łamie przepisy drogowe”. Ponieważ niepokojąco długo trwały czynności wyjaśniające prowadzone przez KMP w Piotrkowie wystąpiliśmy z zapytaniem o ich zakończenie. Odpowiedź dotarła w miniony poniedziałek.

→ (mb)

5.02.2020

• foto: Gazeta Trybunalska

 

5 Replies to “Wnioski o ukaranie do sądu dla kierowcy prezydenta Piotrkowa

  1. Ale jaja, oni nawet głupiej tabliczki nie potrafią poprawnie przygotować. W tym przypadku oczywiście nie może parkować, i to na własne życzenie.

  2. Można by powiedzieć, że jeśli coś jest głupie, ale działa …

   Ciekawe jak sprawę skomentuje sam włodarz miasta, albo emerytowany policjant Szczygielniak.

 1. Czy do tego pana z tylnej pryczy tej limuzyny nareszcie dotrze, że wszyscy jesteśmy równi wobec prawa niezależnie od statusu społecznego i ekonomicznego.
  Waść prezydent mocium pańskie ,,Jam jest Chojniak” czas do kufra schować. Powierzyłeś Matce przenajświętszej wszystkich swych poddanych….
  Grzeszysz grzeszysz i jeno o tych ziemskich skarbach knujesz, a o tych prawdziwych niesionych w sercu dla Pana naszego zapominasz….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.