Gazeta Trybunalska w facebooku

Drodzy czytelnicy, sympatycy i przyjaciele “Gazety Trybunalskiej”, czas epidemii, to także redukcja aktywności Waszej ulubionej witryny.

Od miesiąca “GT” nie publikowała nowych materiałów, nie przypominała starszych tekstów, a to z tego powodu, że staramy się utrzymywać dystans 2,5 m także w internecie :-).

Aktualnie jesteśmy obecni jedynie w portalu facebook, gdzie zamieszczamy linki do ciekawych artykułów innych wydawców, ale opatrzonych naszymi komentarzami. Dlatego zapraszamy do polubienia profilu “GT” pod adresem: > https://www.facebook.com/gazeta.trybunalska?fref=ts

Bądźcie zdrowi.

→ (red.)

6.05.2020

• grafika: pixabay.com

 

3 Replies to “Gazeta Trybunalska w facebooku

  1. Od kilkunastu dni piotrkowskie radio nadaje trzy razy dziennie audycję dotyczącą historii Sulejowa. Nawet ciekawe są to audycje. Jednak na sam koniec podawana jest informacja, że audycja została zrealizowana przy współudziale MOK Sulejów.
    Ten współudział zapewne to finansowanie realizacji audycji. Tekst o współrealizacji czyta pracownik radia i jednocześnie dyrektor MOK w Sulejowie. Czy tylko mi wygląda to na konflikt interesów? Czy był przetarg (z góry znanym wygranym)?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *