Piotrków. Kolejny dealer narkotykowy w areszcie

Piotrkowscy policjanci zatrzymali 21-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna miał ponad 136 gramów marihuany oraz grzyby halucynogenne. Usłyszał już zarzuty. Wobec mężczyzny sąd zastosował tymczasowy areszt. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

6 lipca 2020 roku funkcjonariusze pojechali do jednego z domów na terenie Piotrkowa Trybunalskiego. Na miejscu policjanci zabezpieczyli 5 krzaków konopi, które schowane były w specjalnie do tego przeznaczonych szafach z oświetleniem i wentylatorami. Policjanci znaleźli też susz roślinny o łącznej wadze ponad 136 gramów oraz grzyby halucynogenne o łącznej wadze ponad 19 gramów.

W trakcie czynności funkcjonariusze natrafili też na dużą ilość pustych torebek z zapięciem strunowym oraz wagę służąca do podziału narkotyków. 21-latek został zatrzymany. Policjanci podczas swoich działań ustalili, że mężczyzna przekazywał środki odurzające oraz substancję psychotropową innym osobom.

Piotrkowianin usłyszał zarzuty wytwarzania, posiadania oraz udostępniania narkotyków. Na wniosek prokuratora rejonowego sąd wobec mężczyzny zastosował 3-miesięczny areszt. Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

→ KMP Piotrków

8.07.2020

• foto: KMP Piotrków

 

One Reply to “Piotrków. Kolejny dealer narkotykowy w areszcie”

  1. Ciekawe kogo udało by się namierzyć gdyby go trochę poobserwowali. Teraz tylko bilingi przeanalizują …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.