Ostatnie dwa dni na wysłanie kartki do powstańców

Jeszcze przez 2 dni – do 2 października –  można wysyłać za pośrednictwem www.bohateron.pl  kartki do powstańców warszawskich.

Dzięki akcji, za sprawą symbolicznej wpłaty, możecie Państwo wesprzeć bohaterów walczących o stolicę. Środki zgromadzone za sprawą prowadzonej akcji, zostaną przeznaczone na pomoc bezpośrednią dla powstańców w postaci dowożenia obiadów, przeprowadzania remontów, organizacji i opłacania opieki, zakupu środków medycznych.

Co o akcji mówią sami powstańcy, możecie dowiedzieć się oglądając materiał filmowy: > https://www.youtube.com/watch?v=NTNmI8c953A

Zespół kampanii BohaterON pomaga powstańcom cały rok, od blisko 4 lat. Kampania BohaterON – włącz historię! prowadzona przez Fundację Sensoria i Fundację Rosa, od 2016 roku realizuje działania, którym przyświeca hasło: Pamięć – Edukacja – Pomoc, które stanowią trzy główne filary kampanii.

Sukces minionych edycji projektu to ponad 830 tys. kartek wysłanych do bohaterów walk o stolicę, blisko milion złotych przeznaczonych na pomoc bezpośrednią dla powstańców, 29 laureatów Nagrody BohaterONy 2019 im. Powstańców Warszawskich oraz ponad 700 tysięcy uczniów zaangażowanych w działania edukacyjne.

Więcej informacji o kampanii jest dostępnych na stronie: www.BohaterON.pl

→ Marta Nowak

1.10.2020

• foto / źródło: BohaterON

• więcej o akcji BohaterON: > tutaj

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.