Beata K. – wokalistka zespołu “Bajm” prowadziła samochód po pijanemu

W środę, 1 września 2021 r., mokotowscy policjanci zatrzymali 61-letnią kobietę, która prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. W organizmie miała 2 promile – poinformował PAP rzecznik mokotowskiej policji podkom. Robert Koniuszy.

Według informacji, do której dotarła PAP, zatrzymana to Beata P. współzałożycielka oraz wokalistka zespołu Bajm. Do zdarzenia doszło w środę wieczorem na warszawskim Mokotowie. Beata K. miała – według ustaleń PAP – prowadzić swoje BMW. Jechała al. Niepodległości od Piaseczna w kierunku Mokotowa.

Według opisu reportera PAP 61-letnia kobieta miała jechać od krawężnika do krawężnika “zygzakiem”. Zauważył to jeden z kierowców, który powiadomił policję oraz zablokował jej auto  na skrzyżowaniu al. Niepodległości z ul. Batorego.

foto / screen / źródło: Gazeta Trybunalska / Kamil Siałkowski / facebook.com/ 02-09-2021, godz. 17:05. Kliknij, aby powiększyć.

Jak poinformował PAP rzecznik mokotowskiej policji podkom. Robert Koniuszy, 61-latka została przebadana alkomatem. “Badanie wykazało dwa promile alkoholu w organizmie” – podał policjant.
“Kobiecie zostało zabrane prawo jazdy, a samochód został przekazany osobie wskazanej” – podkreślił podkomisarz. Po wykonaniu czynności służbowych Beata K. została zwolniona do domu.

Dziś o godz. 11:00 stawiła się w mokotowskiej komendzie policji. Według informacji zamieszczonych przez dziennikarza Kamila Siałkowskiego w portalu “facebook.com” przesłuchanie zakończyło się o godz. 13:00. Beata K. przyznała się do zarzutów, odmówiła składania wyjaśnień.

Prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości jest zagrożone karą do dwóch lat więzienia.

→ BF/ PAP / (kk)

2.09.2021

• collage: barma / Gazeta Trybunalska

• więcej o zdarzeniach drogowych pod wpływem alkoholu: > tutaj

 

2 Replies to “Beata K. – wokalistka zespołu “Bajm” prowadziła samochód po pijanemu

  1. A tak:
   “Do lata, do lata, do lata
   Piechotą będę szła
   Ah ah
   Yeah yeah
   Uh uh” 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.