Piotrków. 12 pytań do Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta

Minęło sześć miesięcy bieżącego roku, a Zarząd Dróg w Piotrkowie kierowany przez K. Szokalskiego nadal nie wykonał wielu prac obejmujących infrastrukturę drogową.

“Gazeta Trybunalska” jako jedyne medium w Piotrkowie aktywnie i konsekwentnie uczestniczy w dokumentowaniu, nagłaśnianiu i eliminowaniu rozmaitych patologii i niedociągnięć związanych ze stanem dróg i chodników w mieście.

Są sukcesy, ale okupione redagowaniem i wysyłaniem niekończącej się ilości pism, zawiadomień, składaniem zeznań i wyjaśnień. Wraz z naszymi czytelnikami i informatorami wykonujemy prace, które z urzędu są przypisane do straży miejskiej i policji, nie wspominając o magistrackich urzędnikach.

W mieście nadal jest mnóstwo niedoróbek, czy miejsc zapomnianych przez pracowników urzędu miasta i zarządu dróg. Dlatego w wysłanym dziś piśmie pytamy:

Gdy tylko odpowiedź nadejdzie poinformujemy o tym.

→ (mb)

22.07.2022

• foto: Gazeta Trybunalska

• więcej o infrastrukturze: > tutaj

 

4 Replies to “Piotrków. 12 pytań do Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta

  1. Mam propozycję zajęcia się tematem PKP. To temat złożony bo zaczynając od zamykania przejazdu na Słowackiego co powoduje niemałe korki – ekologia- poprzez hałas i używanie sygnałów dźwiękowych w dzień i w nocy po rozgrodzony teren torów,brak ekranów akustycznych fatalny przejazd jeszcze gorsza komunikacja pieszych z peronami. Po prostu masakra.

    1. Też kiedyś poruszałam sprawę używania głośnych sygnałów dźwiękowych w dobie takich technologii jak i brak ekranów dźwiękochłonnych- na osiedlu Targowa i Górna, że o ul, Częstochowskiej nie wspomnę jest taki hałas , że w stolicy przy lotnisku takiego nie ma

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.