Nierzetelność piotrkowskich gadzinówek

Wielkim zainteresowaniem piotrkowskich, internetowych mediów cieszą się działania “opozycyjne” kilku osobników, wśród których prym wiedzie Małgorzata Pingot.

Wczoraj, 22 września, w Rynku Trybunalskim pojawili się przedstawiciele trzech witryn informacyjnych, aby obfotografować i opisać kolejną, nic nie znaczącą, pikietę. Tym razem lewacka frakcja protestowała przeciwko posłowi PiS Macierewiczowi. Wkrótce na stronach  “piotrkowski24.pl” i “piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl” stwierdzono że w zgromadzeniu uczestniczyło kilkadziesiąt osób, co miało wzmocnić jego rangę, jako coś ważnego dla miasta. 

Nie jest to prawdą. Zdjęcie, które prezentujemy zostało wykonane o godz. 18:25 i dowodzi, że czynny udział brało zaledwie kilkanaście osób. Resztę stanowili “dziennikarze”. Mieszkańcy Piotrkowa od dawna wykazują się rozsądkiem i unikają uczestnictwa w organizowanych przez Pingot protestach.

2022-09-22, g. 18:25. Kliknij, aby powiększyć.

Brak rzetelności i uczciwości miejskich gadzinówek jest ich znakiem rozpoznawczym. Dziwi natomiast, że wydawca “Dziennika Łódzkiego” i właściciel witryny “naszemiasto.pl” nie pozbył się jeszcze autorow propagujących antypisowskie i antyrządowe wystąpienia. Należy mieć nadzieję, że stanie się to wkrótce. Miejsce Obszarnego, Śmigielskiego i Tyczyńskiej jest od dawna na bezrobociu.

Sprawozdanie pt. “Piotrkowianie przeciwko Macierewiczowi – manifestacja w rynku”, które ukazało się w tym portalu zostało usunięte.

Wyrobnicy z “Dziennika łódzkiego” wcześniej służyli niemieckiemu wydawcy. Kliknij, aby powiększyć.

Jest jednak w pamięci serwerów: > tutaj. Autorem tekstu i zdjęć był D. Śmigielski. Znalazlo się tam ponad 30 fotografii, jakby to było nie lada wydarzenie.

→ (mb)

23.09.2022

• foto / screen: Gazeta Trybunalska

9 Replies to “Nierzetelność piotrkowskich gadzinówek

  1. Trollowanie widać z daleka i odpowiedź była, to sprawa admina kiedy się ukaże Tobie i tak nie pomoże. Beznadziejny przypadek.

 1. To siup:
  – Jak tam stępka, w którą tak uroczyście stukał sam Morawiecki, a wasz minister źwandolił: Minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej: Dziesięć promów w piętnaście lat (6 czerwca 2018)… I dalej: “W 2019 r. będzie wodowanie. W 2020 r. przekazanie statku zamawiającemu”… ???????
  – Jak tam karabinki “Grot”??? Zamki nadal wylatają, tak jak u Kargula i Pawlaka?
  – Jak tam maseczki i respiratory? Działają? A odzyskaliście forsę od bandyty, który miał je dostarczyć?
  – Jak tam bandyckie przygotowania do tłumienia niepokojów społecznych w nowym roku? Po co wam zamordystyczna ustawa o “ochronie obywateli” przewidująca min. rekwizycje posiadanych przez ludzi dóbr?
  – Jak tam z węglem??? A z gazem i ropą? Ile statków przypłynęło do Polski???
  To tylko kilka “ciekawostek” dotyczących waszych dokonań. Ale w razie czego, to popytam jeszcze o 4 miliardy przerąbane w Ostrołęce i o dwa wydania “patriotycnych” ławecek…

 2. expiotrkowiak, ty to napisałeś na poważnie???
  Nie widzisz zamordyzmu, złodziejstwa i bezsilności polskiego państwa już nie w dziesiątkach, a setkach przypadków? Wasza recepta na wszystko jest jedna: kłamstwo, manipulacja i rozdawanie milionów pochodzących z kredytu.

 3. cała ,,walka z PiS” oparta jest na kłamstwie. Po roku 89 Kaczyńscy przeszkadzali ,,urządzić się” nowej władzy, Zaczęło się szczucie i dorabianie gęby i trwa w najlepsze. Wszystko Zakłamać, ośmieszyć, wypaczyć. Od kilku lat wskaźniki gospodarcze dla Polski są najlepsze od dziesięcioleci, zniknęły bieda zupki ze szkół, żebracy z ulic, ale opozycja twierdzi że idziemy ku katastrofie. PiS poradził sobie z zapaścią po Tusku, COVIDE-m, prowokacją rusko-białoruską, wojną na Ukrainie, uchodźcami, Mimo szykan UE gospodarka nie słabnie, a obywatele nie tracą optymizmu. W tej sytuacji zasadne jest by na hasło renegackiej opozycji ,,odsunąć PiS od władzy”, postawić pytanie: po co?
  (nigdy nie byłem członkiem, żadnej partii, przechowuję z pietyzmem pierwszy numer GW, a głosuję wg własnego uznania. Od jakiegoś czasu na PiS)

  1. a konkretnie, to gdzie ten zamordyzm, to złodziejstwo, bezsilność? Konkretnie, bo owszem rządzenie nie jest łatwe kiedy wkoło tylu renegatów, dziennikarze to kłamcy, a sędziowie nie zasługują na minimum szacunku. Mając tylu hamulcowych nie łatwo robić postępy, niełatwo walczyć z głupotą, kiedy tylu jej ulega.

   1. Żal słów na brednie, które nosisz w swojej głowie. I do tego ten brak wzroku. Nie myśl sobie (dobre, co???), że nie mogę rzucić ci paru przykładów. Mógłbym, nawet rzucić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset. Po co? I tak nie zrozumiesz.

    1. Czyli nic nowego, chlapnąć umiesz, dowieść swego już nie. Skąd wiesz co mam w głowie, poznałeś tylko pogląd na swój post?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.