Zostań patronem “Gazety Trybunalskiej”. Przekaż datek dla niezależnego portalu

Rosnące koszty utrzymania, związane z monopolistycznymi praktykami spółek Skarbu Państwa oraz nieustanny wzrost kosztów pracy powodują, że utrzymanie “Gazety Trybunalskiej” jest coraz trudniejsze.

Portal jest jedynym wydawnictwem informacyjnym umiejscowionym w Piotrkowie Trybunalskim, które nie korzysta ze wsparcia jednostek państwowych i samorządowych, partii i ugrupowań politycznych. Nigdy nie zamieściliśmy i nie zamieścimy żadnej płatnej informacji czy artykułu sponsorowanego z pieniędzy podatników. W ten sposób utrzymujemy swoją niezależność.

To z kolei sprawia, że nie jesteśmy spętani koteriami i układami i możemy krytycznie odnosić się do tego, co wymaga nagłośnienia czy potępienia. Uczciwość jest dla nas priorytetem.

Oprócz tego, co jest ewenementem w skali kraju, nie poddaliśmy się zakusom amerykańskiej firmy Google i nie bierzemy udziału i brać nie będziemy w programach reklamowych tej ogólnoświatowej korporacji.

“Gazeta Trybunalska” nie jest słupem ogłoszeniowym, a materiały w niej publikowane nie są pretekstem do zarabiania pieniędzy na reklamach np. wyrobów szkodliwych dla zdrowia, czy wątpliwych pod względem etycznym, jakie podsyłają algorytmy Google.

Pomimo faktu, że pomogliśmy i pomagamy wielu ludziom w rozwiązywaniu ich życiowych problemów, często związanych z bezpieczeństwem publicznym, infrastrukturą, sprawami mieszkaniowymi, zawodowymi i osobistymi nie przyjęliśmy ani jednej złotówki za tę działalność. Jedynym wyjątkiem jest wystawienie faktury w 2016 r. dla przedsiębiorcy, o którego interesy toczyliśmy bój.

Wręcz przeciwnie: kilkukrotnie materiały opublikowane w “GT” były przyczynkiem do wszczęcia postępowań sądowych wobec redaktorów portalu, a związane z tym koszty zostały pokryte z własnych środków wydawcy.

Dzieje się tak dlatego, że wolność wypowiedzi i całkowita niezawisłość leży u podstaw powstania “Gazety Trybunalskiej”. I z drogi tej “Gazeta Trybunalska” nigdy nie zejdzie.

Aby więc utrzymać ten status i nadal z podniesionym czołem prezentować ważne treści chcemy, aby nasi czytelnicy i sympatycy czynnie włączyli się do regularnego finansowania “Gazety Trybunalskiej” poprzez przekazywanie darowizn na jej rzecz.

Dobrowolne wpłaty od patronów przyjmujemy za pośrednictwem konta bankowego w PKO BP nr 60 1440 1257 0000 0000 0192 1614 lub przy pomocy przelewu Blik na numer telefonu z aplikacji mobilnej nr 601 23 03 59. W treści należy napisać: “darowizna dla red. Baryły – Gazeta Trybunalska”.

Jednocześnie zachęcamy do zamieszczania na stronach portalu drobnych ogłoszeń, podziękowań, kondolencji, życzeń itp. a także reklam, czy innych płatnych publikacji.

Utrzymanie i rozwój “Gazety Trybunalskiej” zależy tylko i wyłącznie od jej czytelników i przyjaciół.

→ M. Baryła

14.10.2022

• foto: Gazeta Trybunalska

 

One Reply to “Zostań patronem “Gazety Trybunalskiej”. Przekaż datek dla niezależnego portalu”

  1. Możecie państwo ustalić po co był w Radomsku K. Chojniak na spotkaniu stowarzyszenia OdNowa K. Cieciury vice min. rolnictwa. Czy zawiózł go kierowca, a może jeszcze dietę pobrał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.