Oświadczenie Janusza Jędrzejczyka – wójta gminy Rozprza zatrzymanego po pijanemu

Niespełna godzinę temu na stronie internetowej gminy Rozprza, a także na platformie “facebook.com” ukazało się oświadczenie wójta Janusza Jędrzejczyka, który 4 listopada br. będąc pod wpływem alkoholu prowadził samochód osobowy.

O zdarzeniu z udziałem wójta pisaliśmy w notatce “Janusz J. – wójt Rozprzy na pozór trzeźwy i poważny”.

Dziś Jędrzejczyk tłumaczy:

Kliknij, aby powiększyć.

Szanowni Państwo,

Jest mi bardzo przykro i nie potrafię odnaleźć słów, którymi mógłbym wyrazić dzisiaj swój żal z powodu wydarzeń, jakie miały miejsce w dniu 4 listopada 2022 r. Jest mi tym bardziej przykro, że zawiodłem wszystkich, którzy mi zaufali, z którymi współpracuję, a przede wszystkim, że zawiodłem Państwa – Mieszkańców Gminy, którą pokochałem i zawsze z oddaniem pracowałem dla jej dobra.

Kliknij, aby powiększyć.

Niestety nie cofnę czasu, nikt tego nie może zrobić….. Fatalna decyzja, by wsiąść za kierownicę auta po alkoholu, sprawiła, że mój świat rozsypał się w jednej chwili, dlatego z tego miejsca apeluję, nie popełniajcie mojego błędu.

Szanowni Państwo, przed konsekwencjami mojego czynu nie uciekam, a poczucie odpowiedzialności zobowiązuje mnie do kontynuowania podjętych przeze mnie działań i moje zaangażowanie nadal skupione jest na pracy dla dobra gminy i jej mieszkańców.

→ (mb)

15.11.2022

• foto: rozprza.pl

One Reply to “Oświadczenie Janusza Jędrzejczyka – wójta gminy Rozprza zatrzymanego po pijanemu”

  1. Zabrakło mi tylko informacji czy to był pierwszy raz kiedy wsiadł po pijanemu za kierownicę , czy pierwszy raz kiedy się nie udało ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.