Konkurs. Konkurs. Znajdź Krzyśka

20 kwietnia 2023 r. o godzinie 17:50 w Rynku Trybunalskim w Piotrkowie była tylko jedna osoba. To prezydent miasta mgr inż. Krzysztof Chojniak, z zawodu nauczyciel.

Ponieważ pusty rynek idealnie współgra z zapewnieniami magistra inżyniera o nieustannym rozwoju Piotrkowa, “Gazeta Trybunalska” ogłasza konkurs. Zaczynamy od nagrody: będzie nią zestaw weekendowy, czyli pół litra wódki, papierosy i firmowa zapalniczka.

Kliknij, aby powiększyć.

Zadanie: znajdź na zdjęciu Krzyśka, dla ułatwienia: rozmawiającego przez telefon, skopuj zdjęcie i zaznacz miejsce, w którym się znajduje. Napisz po czym go poznałeś. Fotkę umieść w komentarzu poniżej, albo wrzuć na profil “GT” w Facebooku pod postem o konkursie (> tutaj).

Spodziewamy się wielu poprawnych odpowiedzi, dlatego niedemokratycznie wybierzemy zwycięzcę / zwyciężczynię, chyba, że będzie więcej fajnych komentarzy, to dorzucimy drugą flaszkę. Konkurs, co oczywiste, jest adresowany do osób pełnoletnich, bo nie zamierzamy rozpijać małolatów. Rozstrzygnięcie w poniedziałek, 24.04. W zabawie nie mogą brać udziału: Marian Błaszczyński i Bogdan Munik, gdyż pula nagród jest ograniczona.

→ (red.)

20.04.2023

• foto: Gazeta Trybunalska

 

3 Replies to “Konkurs. Konkurs. Znajdź Krzyśka

  1. W tym tłumie turystów, przechodniów, młodzieży, …. ciężko odnaleźć jedną osobę.
    Kamera jest bezlitosna 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.