Zaczęło się niewinnie. Kilka zniżek, tańszy bilet na basen, może wejście do muzeum za symboliczną złotówkę. Warunek był prosty: trzeba się zapisać do programu i …
15 tysięcy mieszkańców dało swoje PESEL-e, telefony i e-maile w zamian za darmowy autobus i wątpliwe zniżki. Karta mieszkańca to nie przywilej i korzyść – …