Softpos, czyli terminal w telefonie – czy to rozwiązanie dla Ciebie?

Wyprzedź konkurencję i skorzystaj z możliwości akceptacji płatności od klientów bez potrzeby noszenia dodatkowych urządzeń. Zamień swój smartfon w mobilny terminal płatniczy, aby wynieść biznes na wyższy poziom i wyprzedzić konkurencję. Poznaj zalety aplikacji PolCard Go, która Ci to umożliwi, i oceń, czy takie rozwiązanie jest dla Ciebie. Podpowiadamy również, co zrobić, żeby otrzymać dostęp do terminala w telefonie zupełnie za darmo przez 12 miesięcy.

Softpos: Twój telefon jako terminal płatniczy – jak to działa?

Jesteś mikroprzedsiębiorcą, wykonujesz wolny zawód albo chcesz zarabiać na swoich pasjach? Aby dotrzeć do większej liczby klientów i wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom, zamień swój telefon w terminal płatniczy. Dlaczego warto to zrobić?

Już od dłuższego czasu na rynku można zaobserwować, że płatności mobilne coraz częściej zastępują gotówkę. Konsumenci wolą bowiem zapłacić za towary czy usługi w wygodny dla nich sposób – np. telefonem, opaską płatniczą, smartwatchem czy kartą. Jest to dla nich o wiele wygodniejsze. Nie muszą bowiem nosić przy sobie portfela z odliczoną gotówką i pamiętać, żeby pobrać pieniądze z bankomatu.

Jako przedsiębiorca małego lub średniego przedsiębiorstwa możesz z łatwością sprostać oczekiwaniom potencjalnych klientów. Jak to zrobić? Zacznij akceptować płatności za swoje produkty lub usługi w dowolnym miejscu oraz czasie i wyprzedź tym sposobem konkurencję. Pomoże Ci w tym terminal płatniczy w telefonie. Aby zacząć korzystać z tej wygodnej i nowoczesnej opcji, wystarczy podpisać umowę z PolCard from Fiserv. Kolejny krok to ściągnięcie aplikacji PolCard Go from Fiserv, która zamieni Twój smartfon (z modułem NFC, systemem operacyjnym Android 8.1 lub nowszym, kartą SIM i dostępem do internetu) w mobilne urządzenie do akceptowania transakcji.

Terminale do płatności kartą i nie tylko – czy to rozwiązanie jest dla Ciebie?

Prowadzisz mały biznes i działasz tylko sezonowo? Pracujesz jako freelancer bądź kurier? Masz food trucka, małą restaurację, butik z odzieżą albo jesteś taksówkarzem? A może po pandemii dojeżdżasz do swoich klientów, a Twoją profesją są usługi kosmetyczne albo fryzjerskie?

Terminal w telefonie z pewnością ułatwi Ci prowadzenie działalności gospodarczej i przyjmowanie zarówno małych kwot, które nie wymagają potwierdzenia PIN-em, jak i tych powyżej 100 zł. Dzięki aplikacji PolCard Go from Fiserv możesz świadczyć swoje usługi lub sprzedawać tam, gdzie tylko chcesz. Transakcja na telefonie przebiega tak samo, jak w przypadku użycia tradycyjnego urządzenia. Osobie kupującej możesz nawet wystawić elektroniczny paragon. Wystarczy przesłać go za pomocą e-maila. Z pewnością ta nowoczesna i wygodna forma płatności będzie dla klientów bardzo atrakcyjna.

Nie martw się, że korzystanie z terminala w telefonie i aplikacji będzie dla Ciebie zbyt skomplikowane. Obsługa jest intuicyjna i na pewno sobie z nią poradzisz. Dodatkowo używanie terminala płatniczego w telefonie potwierdzone jest certyfikatami Mastercard oraz Visa. Jeżeli na co dzień starasz się być eko, to kolejny argument, aby sięgnąć po rozwiązanie od PolCard from Fiserv. Softpos sprawi, że nie będziesz już musiał drukować papierowych paragonów, a tym samym zadbasz o środowisko.

Darmowe terminale płatnicze dla małych firm – skorzystaj z Programu Polska Bezgotówkowa

Jeżeli przekonaliśmy Cię do świata płatności bezgotówkowych, wejdź na stronę PolCard.pl, wypełnij formularz kontaktowy lub porozmawiaj z konsultantem, który przedstawi Ci ofertę pasującą do wyzwań Twojego biznesu, a następnie podpisz umowę. W zamian otrzymasz wsparcie opiekuna i aż 12 miesięcy za darmo* za korzystanie z aplikacji PolCard Go from Fiserv w ramach Programu Polska Bezgotówkowa. Tym sposobem będziesz mieć swój terminal płatniczy zawsze pod ręką i przyspieszysz formę rozliczeń z kontrahentami!

* Do czasu osiągnięcia obrotu 100 tys. zł w skali 12 miesięcy.

20.10.2023

• grafika: polcard.pl

(Materiał sponsorowany)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.