Fronda o Piotrkowie: Będą chlać w rocznicę Powstania Warszawskiego!

Portal „fronda.pl” przedrukował tekst dotyczący „Biesiady Trybunalskiej”, jaki ukazał się dzisiaj na łamach „GT”.

W ten sposób bezmyślność organizatorów imprezy i brak szacunku dla ofiar powstania warszawskiego wyszły poza krąg gminny:  > “SZOK! Będą chlać w rocznicę Powstania Warszawskiego!”

Kolejny raz nasze miasto będzie budzić negatywne skojarzenia wśród Polaków, a to za sprawą kilku zaledwie osób, dla których wyższą wartością jest organizowanie prymitywnej rozrywki dla gawiedzi, niż należyte obchodzenie rocznic wydarzeń historycznych. A wszystko to za przyzwoleniem prezydenta Piotrkowa mgr inż. Krzysztofa Chojniaka, z zawodu nauczyciela, który od lat kreuje siebie na gorliwego katolika i obrońcę prawdy historycznej: > “Czy samorząd wspiera agenturę?”

Przy okazji warto wspomnieć, że to za sprawą portalu „Fronda” została nagłośniona sprawa ks. Bochyńskiego – serdecznego przyjaciela i spowiednika prominentnych urzędników i działaczy społecznych, która w efekcie doprowadziła do usunięcia duchownego z funkcji rektora kościoła Panien Dominikanek w Piotrkowie. Link: > “Skandaliczna wypowiedź księdza”.

→ (mb)

29.07.2015

• foto: screen z witryny „fronda.pl”

• więcej o “Godzinie W”: > tutaj

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.