Goła baba i Paweł Reising rozsławili Piotrków na świecie

Na rozsławienie miasta średniej wielkości leżącego 45 km na południe od Łodzi mieli największy wpływ: goła baba i redaktor „Gazety Trybunalskiej” Paweł Reising.

Film pt. „Interakcje 2016 Gisela Hochuli vol. 2” zrealizowany przez Reisinga i zamieszczony w kanale „GT” na stronach serwisu „youtube.com” miał do tej pory 3 133 197 wyświetleń, a więc tyle, ile uzyskują odcinki „Ucha prezesa” lub popularne przeboje muzyczne. Dodatkowo pod filmem znalazło się ponad 1700 komentarzy ludzi rozsianych po całym świecie.

Drugim pod względem popularności okazał się kilkudziesięciosekundowy zapis pt. „Wolontariusze WOŚP przyłapani na kradzieży”481 670 wyświetleń, 422 komentarze.

Kanał naszej gazety posiada 23 726 subskrypcji, a np. urzędnicza TV Piotrków, rocznie kosztująca podatników setki tysięcy złotych może pochwalić się jedynie 1200 subskrybentami. Żałośnie w tym zestawieniu wypada Urząd Miasta Piotrkowa – 159 subskrypcji. Jeszcze gorzej, bo zaledwie 106 polubień ma kanał Artura Wolskiego prezentujący reporterskie materiały z miasta i okolic.

Z tej okazji zamówiliśmy u zaprzyjaźnionej graficzki projekt nowego herbu Piotrkowa, bo ten obecny nie wytrzymał próby czasu. Zapraszamy do konsultacji społecznych.

Osoby, które wcześniej nie widziały gołej baby, z niewiadomych powodów, tarzającej się w czarnej farbie, mają okazję zrobić to tutaj:

→ (mb)

4.01.2018

• grafika: barma / Gazeta Trybunalska

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.