Durczok abstynent. Całe video

Jeszcze do niedawna Kamil Durczok był bardzo aktywny w mediach społecznościowych. W portalu “facebook.com” stale publikował swoje pogawędki.

Myśli, jakie formułował podczas jazdy samochodem, często skierowane przeciwko działaczom Prawa i Sprawiedliwości, nie były zanadto wyszukane. Na przykład 13 lipca 2017 r. powiedział, że Jarosław Kaczyński “zachowuje się jak złodziej” (> link).

Jednak w kontekście wczorajszego incydentu z udziałem pijanego prezentera (czytaj: > “Gdzie jest teraz Kamil Durczok? Pokłosie kolizji drogowej”) do jakiego doprowadził na autostradzie A1 niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego, warto przypomnieć jego mówiony felieton pochodzący z 15 grudnia 2018 r., w którym odnosi się do wystąpienia premiera Morawieckiego.

Wypowiedź zaczyna się od kultowego już zdania: “Gdybym nie był abstynentem, to bym sobie huknął setkę whiskaczyka…”, a kończy przepowiednią o chamskich wystąpieniach i powracającej karmie.

W chwili zdarzenia Durczok miał w organizmie 2,6 promila alkoholu. Jak na abstynenta, to całkiem sporo. Należy jednak pamiętać, że sytuacja w życiu celebrytów jest zwykle dynamiczna: to co było prawdą wczoraj – dziś spoczywa na dnie kosza na śmieci.

Możliwe, że po zakończeniu przesłuchania i wyjściu z piotrkowskiej komendy policji, gdzie nadal przebywa, znów stwierdzi, że nie spożywa żadnych napojów alkoholowych.

→ M. Baryła

27.07.2019

• foto / screen: facebook.com

 

3 Replies to “Durczok abstynent. Całe video

  1. Panie Redaktorze przesadzasz z ta k…ą
    Wszyscy wiemy Kim ten czlowiek jest i co reprezentuje ale za dużo juz tego na fb..

  2. Kłapiesz ,kłapiesz a spójrz na siebie.Jak by nie było jesteś (…) który mógł wyrządzić krzywdę wielu niewinnym ludziom.Spiepszyłeś sobie wizerunek już na zawsze.A odnośnie prawa powinni cię sowicie ukarać żebyś miał dużo czasu na przemyślenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.