Gdzie jest teraz Kamil Durczok? Pokłosie kolizji drogowej

Upłynęło już blisko jedenaście godzin odkąd dziennikarz i były prezenter stacji telewizyjnych: TVP i TVN, śląski celebryta Kamil Durczok spowodował kolizję drogową pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło dziś przed godziną 13. na wiodącym w kierunku południowym, remontowanym odcinku autostrady A1 pod Piotrkowem Trybunalskim. Durczok prowadząc czarne bmw x6 nie zachował należytej ostrożności i najechał lewą stroną pojazdu na pionową tablicę odblaskową rozdzielającą pasy ruchu. (Jak wygląda przejazd tą drogą można zobaczyć: > tutaj).

Stojak został podbity i uderzył w samochód jadący z przeciwka. Oboje uczestnicy kolizji zatrzymali się zaraz po incydencie. Przybyły na miejsce patrol z KMP w Piotrkowie stwierdził w organizmie prezentera 2,6 promila alkoholu.

Sprawca zajścia zachowywał się spokojnie, nie stawiał oporu, został zabrany na policyjny “dołek”, gdzie aktualnie przebywa. Ze źródeł zbliżonych do piotrkowskiej komendy wynika, że najprawdopodobniej zostanie przesłuchany jutro po południu, gdy jego organizm wydali spożyty alkohol.

Jeszcze nie wiadomo, kto dokona czynności z udziałem Durczoka, czy w przesłuchaniu będzie uczestniczył przedstawiciel prokuratury i adwokat dziennikarza?

Samochód winowajcy został zabrany na policyjny parking depozytowy. Z oględzin wynika, że uderzenie musiało być dość silne ponieważ została uszkodzona felga, opona, pękła przednia szyba oraz odpaliły czołowe poduszki powietrzne.

 

Większość ogólnopolskich mediów internetowych podało informację o kolizji, choć w wielu przypadkach trudno mówić o rzetelności przekazu. Natomiast do tej pory ani słowem nie wspomniały o Durczoku m. in. portale: “tvn24.pl” i “rmf24.pl”.

→ M. Baryła

26.07.2019

• foto: Mariusz Baryła / Gazeta Trybunalska | facebook. com

 

5 Replies to “Gdzie jest teraz Kamil Durczok? Pokłosie kolizji drogowej

  1. na Twitterze ktoś napisał że poprzedniego dnia balował na wybrzeżu jeśli tak było to wsiadajac do auta był bardziej pijany ludzie znani tacy jak on powinni być surowej karani aby dać przykład

  2. Sponsorzy urodzin Hitlera podali informację jak cała Polska huczała, że ich gwiazda rozbłysła na A1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.