Młody Żyd Adar Blumenstein staje po stronie Grzegorza Brauna. Zobacz koniecznie video

Adar Blumenstein, młody człowiek, który twierdzi, że jest przedstawicielem narodu wybranego stanął w obronie posła Konfederacji Grzegorza Brauna, który 12 grudnia odważył się zgasić chanukowe świece zapalone w Sejmie RP. 

Nie dość tego, że Blumenstein w sposób logiczny i wiarygodny uzasadnił działanie Brauna, to zadał poważny cios kilku prominentnym politykom nazywając ich syjonistami.

Na udostępnionym w serwisie Facebook nagraniu zatytułowanym “Grzegorz Braun zgasił Chanukę w Sejmie. Skandal czy akt odwagi? Komentarz z perspektywy polskiego żyda” Blumenstein mówi m. in.:

Ja uważam, że Grzegorz Braun zrobił jak najlepiej ponieważ Chanuka nigdy nie powinna mieć miejsca w polskim Sejmie. Chanuka proponowana przez polski Sejm nie ma nic wspólnego z prawdziwą religią żydowską. Starotestamentowi Żydzi doskonale wiedzą, że jest to święto historyczne, nie religijne.

Blumenstein twierdzi, że publiczne celebrowanie Chanuki zostało wprowadzone przez satanistyczną sektę żydowską o nazwie Chabat-Lubawicz, aby wywierać wpływ i osiągać swoje strategiczne cele.

Tradycję zapalania świec chanukowych przez polską głowę państwa zainicjował prezydent Lech Kaczyński 17 lat temu. Pierwsza taka ceremonia odbyła się w Pałacu Prezydenckim 18 grudnia 2006 roku.

14.12.2023 r. Warszawa, Sejm RP. Uroczystość ponownego zapalenia świec chanukowych. Stoją od lewej: naczelny rabin Polski Michael Schudrich, rabin Ber Stambler, prezydent Duda, marszałek Senatu Małgorzata Kidawa-Błońska i marszałek Sejmu Szymon Hołownia. Foto: Jakub Szymczuk / KPRP. Kliknij, aby powiększyć.

Tam też zaczął pojawiać się rabin Szalom Dow Ber Stambler – prezes Fundacji Chai, której statutowe zadania polegają na promocji kultury żydowskiej w Polsce, ochronę osób pochodzenia żydowskiego oraz przeciwdziałanie zjawisku dyskryminacji i nietolerancji wobec takich osób oraz wspieranie wymiany międzykulturowej i integracji międzynarodowej.

Choć słowa te brzmią bardzo niewinnie w rzeczywistości może chodzić o tworzenie stref wpływu w instytucjach państwowych. A to z kolei nazwać można żydowską działalnością agenturalną, o której w mainstreamowych mediach w Polsce nie mówi się praktycznie nic.

Istnieją źródła, z których wynika, że “obecnie sekta ma siedzibę w Nowym Jorku, ok. 200 tys. wyznawców i bardzo duże wpływy w USA i na Ukrainie, gdzie faktycznie poprzez żydowskich oligarchów przejęła władzę”. 

Po Kaczyńskim pałeczkę przejął jego następca Duda, którego żona Agata Kornhauser wywodzi się z żydowskiej rodziny, a co za tym idzie świętowanie Chanuki w pałacu przy Krakowskim Przedmieściu jest nadal kontynuowane. To najlepszy dowód na to, jak daleko sięgają macki sekty, która spętała najważniejsze osoby w państwie. Dzieje się tak dlatego, że łatwo jest omamić tzw. “pożytecznych idiotów”, a nie ludzi posiadających wiedzę i doświadczenie w analizowaniu zdarzeń o charakterze historycznym, społecznym i politycznym. Do takich osób, bez wątpienia, należy poseł Braun, którego umiejętność samodzielnego myślenia i działania, nieuleganie wpływom ideologicznym i finansowym budzi niezadowolenie, złość i nienawiść funkcjonariuszy obcych służb oraz koniunkturalistów i ignorantów wybranych do parlamentu, zatrudnionych w ministerstwach, organizacjach społecznych i mediach. Niezależnie od tego, jaki światopogląd reprezentują.

Adar Blumenstein  z niezwykłą precyzją uderzył w zakłamanie, bezmyślność i niewiedzę tych, którym wydaje się, że mają monopol na manipulowanie Polakami. Oczywiście także w tym przypadku należy zachować ostrożność, gdyż pojawiają się informacje, że postać Adara Blumensteina została wykreowana na potrzeby mediów społecznościowych, a skrywa się za nią Jakub Bartosz Sadowski, pochodzący z Bogatyni youtuber, członek organizacji “Młodzi dla wolności”.

Za podsumowanie niech posłuży nieśmiertelnie powiedzenie: nie będzie lepiej, ale na pewno weselej, które przypisuje się innemu Żydowi – Jackowi Kuroniowi. Jego życiorys również jest pełen sprzeczności i do dziś wzbudza kontrowersje.

→ (kk) / współpraca (mb)

14.12.2023

• foto / źródło: facbook.com | Mariusz Baryła / Gazeta Trybunalska

• więcej o akcji Grzegorza Brauna w Sejmie: > tutaj

• więcej o Grzegorzu Brauna: > tutaj

• Adar Blumenstein na YouTube: > tutaj

 

 

13 Replies to “Młody Żyd Adar Blumenstein staje po stronie Grzegorza Brauna. Zobacz koniecznie video

 1. Mój pradziadek był żydem i znał pradziadka Adara Blumensteina. Adar Blumenstein jest codziennie w synagodze na modlitwach więc można go spotkać w środowisku żydowskim.

 2. w uzupełnieniu. ,,Młody Żyd” , to fałszywka, należałoby uzupełnić artykuł o ta informację.

  1. Wystarczy przeczytać artykuł do końca. Fake Żyd, to jedno, drugie, że rozsądnie mówi. (red.)

 3. W Polsce rządzi sekta, antypolska sekta i nie ma znaczenia czy to PiS, 3droga, ko, lewica oni wszyscy są w tym umoczeni…tym się powinien zająć trybunał stanu !!!!!

 4. Ale wiecie że to najpewniej jest Fake Żyd, znaczy dawany a sprawa śmierdzi na kilometr!
  2. art 255 par 3 penalizuje publiczne pochwalanie przestępstwa

  1. Bardzo nam miło, że mamy wśród czytelników osobę wykształconą, potrafiącą dostrzec przestępstwo nawet w przypadku jego braku. Pozdrawiamy. (red.)

  2. Przestępstwem jest panoszenie się sekty i odprawianie obrzędów satanistycznych w sejmie głoszącej dominację żydowska i mordowanie Słowian, czyli rozumiem że mogę tam jutro wbić z obrazem Hitlera i też sobie zrobić uroczystość??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.