Radny Sławomir Dajcz podczas sesji rady miasta

Radny Sławomir Dajcz jest przykładnym radnym. Stawia się w garniturze na każdą sesję piotrkowskiego samorządu. A garniturów ma sporo.

Co prawda nie bierze aktywnego udziału w obradach, bo nie lubi się narzucać, a z jego twarzy trudno wyczytać, czy rozumie, o czym mówi się na sali. Ale jest i głosuje. Najczęściej zgodnie z linią rządzącej koalicji. Córka Sławomira znalazła zatrudnienie w jednej z miejskich spółek, więc nie ma co się wygłupiać.

Sławomir jest na emeryturze. Przez wiele lat grał na trąbie, albo bębnie w orkiestrze dętej, zatem emerytura jest jak najbardziej zasłużona.

W jakim ugrupowaniu jest aktualnie Sławomir? Tego nie wiemy, kiedyś był w PiS, później się wypisał, następnie, rzekomo, znów go przyjęto… W każdym razie, kiedy ze swoją żoną Anną, na rzecz której sąd zasądził od radnego alimenty, prowadził ciekawe i pouczające rozmowy (czytaj: > “Radny PiS wulgarnie do żony: spierd** do roboty! Teraz tłumaczy, dlaczego tak powiedział”) był członkiem Prawa i Sprawiedliwości (> czytaj: > “Poseł Anna Milczanowska o sprawie radnego Dajcza”).

Mamy film z LV sesji rady miasta, która odbyła się w poniedziałek, 26 września, z oczywistych powodów prezentujemy jedynie fragment. W roli głównej Sławomir Dajcz.

Miłego oglądania.

→ (mb)

28.09.2022

• foto / screen: Gazeta Trybunalska

• więcej o radnym Sławomirze: > tutaj

 

2 Replies to “Radny Sławomir Dajcz podczas sesji rady miasta

  1. kto tego pajaca wybrał? kto na niego głosował przecież to twarz niezmacona myśleniem. pytam się grzecznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.