Zbigniew Ziemba pisowski wicemarszałek: Jeszcze muszę sobie strzelić zdjęcie

Zbigniew Ziemba ma 43 lata, z zawodu jest nauczycielem historii. W 2018 r., z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, został wybrany radnym Sejmiku Województwa Łódzkiego, a wkrótce potem objął funkcję wicemarszałka województwa.

Kliknij, aby powiększyć.

W portalu “facebook.com” Ziemba posiada cztery konta, które regularnie zasila wiadomościami dotyczącymi swojego życia zawodowego. Oprócz tego zarządza stroną “PiS w Powiecie Piotrkowskim”.

Przez minione pół roku zaszły istotne zmiany w budowanym z mozołem medialnym wizerunku nauczyciela z Woli Krzysztoporskiej. Ziemba konsekwentnie zapisuje się złotymi zgłoskami w panteonie pisowskich działaczy, których rozpoznawalność jest wynikiem tylko i wyłącznie sumiennej pracy na rzecz społeczeństwa.

 

Szczerze zachęcamy radnego Ziembę do zintensyfikowania reklamy swojej osoby i wzbogacania jej o nowe elementy wizualne, gdyż obecnie sprawowana funkcja jest jedynie przystankiem przed wielką karierą polityczną, jaka stoi przed skromnym i sumiennym działaczem gminnym. Polska potrzebuje takich ludzi!

 

Poza tym aktywność Ziemby jest doskonałą promocją urzędu marszałkowskiego i partii rządzącej, przybliżającą obie organizacje szerokiemu gronu społecznemu.

→ (mb)

23.07.2019

• foto: Mariusz Baryła / Gazeta Trybunalska

 

3 Replies to “Zbigniew Ziemba pisowski wicemarszałek: Jeszcze muszę sobie strzelić zdjęcie

 1. Jestem taki piękny, zapracowany,….nie zrobię niczego na co Antoni się nie zgodzi.

  PS. Zapomniał Pan o porządkach w szpitalu na Rakowskiej, poukładał się Pan z dyr. Konieczko, choć wiele osób głosowało na Pana będąc przekonanym, że na Rakowskiej w końcu będzie porządek.

  PS2. Układziki z Chojniakiem również są aż nadto widoczne, podobnie jak Pana Trzaskacza. Tak na marginesie, Panie Trzaskacz, jakie decyzje po libacji nauczycieli SP 10 podczas wycieczki szkolnej? Ach zamiatamy, tak?

  PS3. Szkoda, że PiS w Piotrkowie nie istnieje, tj. są radni miejscy, ale bez żadnego wsparcia ze strony radnych wojewódzkich, posłów, senatorów, bo oni układają się po całym powiecie i województwie z PO, PSL, SLD….

  PS4. Może redakcja zainteresuje się upodobaniem Chojniaka do TW Okrzy, którego to TW Okrzę (Cubałę) wsadził do rady nadzorczej jednej z miejskich spółek. Taki on pobożny, a komucha na posadę wstawił, jeden z proboszczy jak to usłyszał to mało się nie przewrócił, oczy otwiera…

  1. Nic dodać, nic ująć. Czytelniku! Pisz częściej co Ci leży na wątrobie. Pan wicemarszałek od lutego 2019 r. nie podpisał deklaracji kilkunastu chętnych z terenu naszego miasta do wstąpienia w szeregi Prawa i Sprawiedliwości. Podobnie zachował się poseł A. Macierewicz. Pytanie do pana Z. Ziemby:
   Kto utrudnia założenie w Piotrkowie miejskiego niezależnego od powiatu i od pana Ziemby Koła PiS?
   Powstanie nowe Stowarzyszenie niezależne od władz PiS i od Razem dla Piotrkowa Krzysztofa Chojniaka. Pomijam, z kim Razem dla Piotrkowa utworzono koalicję w radzie miasta, żeby mieć większość podczas głosowania nad projektami uchwał.
   Wstyd i hańba!!!

   1. Cóż panowie obaj mają rację . TO zamkn i ęte koło . A szefowa WODN na Dąbrowskiego z polecenia startującego w wyborach samorządowych z II okręgu z ostatniego miejsca typowa Dyzma. Nigdy więcej na tą sektę nie zagłosuję. Za ignorację i macan ioe się z SLD i PSL i ich popleczbnikami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.