Dariusz Gnatowski. Niech mu ziemia lekką będzie

Śmierć po Dariusza Gnatowskiego, krakowskiego aktora, kochanego pana Boczka ze “Świata według Kiepskich” przyszła niespodziewanie 20 października roku Pańskiego 2020.

Zabrała człowieka w kwiecie wieku, miał 59 lat, wcześniej znacząc jego ciało wirusem zdradliwym SARS-CoV-2, co w połączeniu z zaawansowaną cukrzycą doprowadziło do poważnej niewydolności oddechowej.

Rodzina i bliscy pożegnali Dariusza we wtorek, 3 listopada 2020 r., na Cmentarzu Podgórskim (nowym). Cztery dni później, w sobotę, pojawiłem się przy mogile zmarłego, aby oddać cześć jego pamięci i zapalić znicz, gdyż bardzo aktora lubiłem i szanowałem. Są zdjęcia.

Oprócz tego przypominam wywiad sprzed trzech lat, w którym D. Gnatowski opowiada o życiu i pracy.

→ (mb)

10.11.2020

• foto: Mariusz Baryła / Gazeta Trybunalska

• więcej o zmarłych: > tutaj

 

One Reply to “Dariusz Gnatowski. Niech mu ziemia lekką będzie”

  1. Jedynie kilka odcinków ŚWK ma jakieś sensowny przekaz, że o grze aktorskiej nie wspomnę, zwłaszcza po zmianach aktorów. Większość odcinków to dno totalne, ale stało się chyba instrukcja dla oglądających, bo chcąc nie chcąc podświadomie rejestrujemy różne sygnały – ogólnie takie discopolo wśród seriali …

    https://www.youtube.com/watch?v=AgZ1CUFtp7A

    Świat według Kiepskich – Biurokracja to mój ulubiony i chyba jedyny warty obejrzenia odcinek – ale chętnie poznam zdanie innych dlaczego warto oglądać taki serial … Graczykowie , Daleko od noszy, czy nawet Mamuśki biły aktorsko i merytorycznie ŚWK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.