Jak Kopeć Jolanta przepisy covidowe przestrzega

Podczas konferencji prasowej 5 lutego 2021 r. premier Mateusz Morawiecki zapowiedział luzowanie obowiązujących w Polsce obostrzeń dotyczących spędzania wolnego czasu.

Kliknij, aby powiększyć.

Prezes Rady Ministrów poinformował, że od 12 lutego dozwolona będzie aktywność sportowa na terenach otwartych, takich jak boiska, korty tenisowe, a także baseny. Jednocześnie dodał, że stoki narciarskie zostaną otwarte warunkowo, na dwa tygodnie, w reżimie sanitarnym.

Tymczasem, wbrew obowiązującym nakazom, wielu spragnionych rekreacji obywateli już w ten weekend postanowiło zadać szyku na górskich stokach. Znalazła się wśród nich także Jolanta Kopeć, kierowniczka Biura Partnerstwa i Funduszy Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.

Kopeć nie mogła się powstrzymać, aby nie pochwalić się pobytem w Wiśle i zamieściła w internecie dwa zdjęcia opatrzone “zabawnym” komentarzem (> link), w którym wyraźnie daje do zrozumienia, że to co robi nie należy do zgodnych z obowiązującymi przepisami. Jej wpis doczekał się 41 pozytywnych reakcji i 6 komentarzy.

Foto / screen: facebook.com / GT. Kliknij, aby powiększyć.

Jak przystało na magistracką urzędniczkę Kopeć nie cierpi na nadmiar obowiązków, więc wolny czas wypełnia między innymi prowadzeniem “Pracowni Rozwoju Jolanta Kopeć”, gdzie, jak pisze, “pomaga kobietom zbudować poczucie własnej wartości i żyć pełnią życia bez ścigania się z innymi i wypruwania sobie flaków”. Z jej mądrościami można zapoznać się : > tutaj.

W najbliższym czasie “Gazeta Trybunalska” przyjrzy się zawodowym dokonaniom J. Kopeć.

→ (kk)

9.02.2021

• na zdjęciu: J. Kopeć, foto / screen: facebook.com / GT

 

One Reply to “Jak Kopeć Jolanta przepisy covidowe przestrzega”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.