9 Replies to “Akademia Piotrkowska. Były rektor Rogut zapłacił za koszmarne logo 9 tys. zł

 1. Jeśli logo wzbudza kontrowersje, to już osiągnęło cel. Mnie osobiście nie ujmuje. Ale pierwsza wersja kupiona ze stock’a była jeszcze gorsza, przez swoją nijakość. O logo Akademii się mówi, a to wystarczający argument wpływający na budowanie świadomości podmiotu. Jest kontrowersyjne, ostre, agresywne i przekombinowane, ale jest jakieś. Nieprawdą jest, że nie ma księgi znaku. Z informacji jakie posiadam Uczelnia dysponuje takową. Co do loga – wystarczy przejrzeć materiały stworzone przez Dział Promocji AP, żeby obiektywnie stwierdzić, że poradzili sobie z tematem. Ostatecznie to nie logo jest problemem AP i nie ono zdecyduje o ilości maturzystów, którzy trafią lub nie na piotrkowską uczelnię.

 2. ta cała AP wygląda jak jedna wielka bardacha, co kieruje ludźmi którzy podejmują tam naukę? chyba jedynie kwestie finansowe, bo nie poziom nauczania. A co do otwartego konfliktu rektorow to spór ma podłoże ideologicznego Bonarek to lewak a Rogut patoprawak.

 3. Logo miasta też przecież do najpiękniejszych nie należy, a i chyba ma błąd graficzny , który widać jak się rozdzieli grafiki

 4. Czego wy tu nie rozumiecie?
  Cały ten kicz nawiązywać miał do przyszłego głównego profilu, tej “uczelni”, która miała “kształcić” “specjalistów” od obrony narodowej.
  Całość tego cudnego tworu, to absolwent owej “uczelni”, który swój kraj będzie bronić tak mężnie, jak kiedyś sławni huzarzy. Stąd na plecach tego stworka litera “A” stylizowana na huzarskie skrzydła. Wybrzuszenie tego stworka z prawej strony, to zaś dumnie wyprężona pierś przyszłego piotrkowskiego bohatera. No, ewentualnie wypukły hełm tego “wojownika”… Co się zaś tyczy linii przypominających tarczę strzelniczą, to jest to odwołanie do najważniejszej idei przyświecającej piotrkowskiemu “wojownikowi”: KAŻDEMU, KTO NAM PODSKOCZY, ODSTRZELIMY ŁEB lub trafimy go prosto w serce…
  Brakuje mi tylko jednego – nie widzę koziej bródki i diabelskiego spojrzenia tego, który całą imprezę wymyślił…

 5. U schyłku komuny takie logo było często widywane w telewizji: Brak sygnału. Łaczymy się z Katowicami.

 6. Przecież to tylko jeden z przykładów, jak bezkarnie zachowywali się ludzie z PiS w Piotrkowie.

 7. ciekawe, czy wykonano zobowiązanie polegające na przeniesieniu praw autorskich majątkowych do utworu… z załączonej umowy wynika tylko, że to nastąpi, ale czy faktycznie dopełniono tego postanowienia?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.