Dziesięć pytań do Tuska i jedno do Macierewicza

20 stycznia europosłowie PiS zainicjowali akcję “10 pytań do Donalda Tuska”. Informacje, jakie chcieli uzyskać dotyczyły lat 2007-2014, gdy lider PO pełnił funkcję szefa rządu.

Pełna lista pytań znajduje się > tutaj i koncentruje na kwestiach dotyczących relacji gospodarczych pomiędzy Polską a Federacją Rosyjską i obronności kraju.

Pomysł spowiadania tak bardzo spodobał się działaczom partii rządzącej, że zaczęli jeździć po Polsce i, jak echo, stawiać pytania w rozmaitych ośrodkach. 23 stycznia, pełnomocnik PiS w okręgu piotrkowskim Macierewicz, zwołał spotkanie m. in. z przedstawicielami orlenowskiego “Dziennika Łódzkiego”, by za jego pośrednictwem przekazać mieszkańcom Piotrkowa, jak bardzo zależy mu na udzieleniu odpowiedzi przez Tuska.

W związku z tym, “Gazeta Trybunalska” ma jedno pytanie do posła Macierewicza: kiedy zrezygnuje z działalności publicznej i przestanie zatruwać życie swoimi, ocierającymi się o paranoję, koncepcjami, dyskredytować i ośmieszać nie tylko Sejm RP, ale również mieszkańców Piotrkowa?

→ (mb)

31.01.2023

• foto: Gazeta Trybunalska

 

2 Replies to “Dziesięć pytań do Tuska i jedno do Macierewicza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.