Janusz biznesu i kreatorka gustu i smaku z TVN na ordynarnym filmie

W facebookowym profilu J. Palikota – patocelebryty i zadłużonego przedsiębiorcy zamieszczono wczoraj film, którego akcja dzieje się przy stole.

Bohaterami rodzajowej scenki jest skazany wyrokiem sądu za reklamowanie alkoholu, patocelebryta i borykający się z poważnymi problemami przedsiębiorca J. Palikot, jego bliska znajoma, 70-letnia gwiazda stacji TVN M. Gessler, z domu Ikonowicz oraz karton po wódce, która jest przedmiotem ukrytej reklamy.

To krótkie video w jednoznaczny sposób daje odpowiedź na pytanie kim są, jak się zachowują, jakiego używają słownictwa osobnicy żyjący z pokazywania swoich twarzy w mediach.

Pod koniec filmu Gessler mówi: – Kreatywni po dobrym jedzeniu. Trudno stwierdzić, czy posiłek był rzeczywiście smaczny, ale jeśli chodzi o “kreatywność”, to strach pomyśleć co ci ludzie robią, gdy nie są “kreatywni”.

 

Uwaga techniczna: napisy na filmie są jego częścią, Redakcja przesłoniła dolną część obrazu, na której znajduje się reklama nowego produktu stworzonego przez Palikota.

→ (kk)

18.01.2024

• grafika: barma / Gazeta Trybunalska

• źródło: Facebook

• więcej o sprawie Palikota i Wojewódzkiego: > tutaj

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.