Szczęście Marty Kaczyńskiej. Nowy mąż, wkrótce nowe dziecko

Kilka godzin temu w warszawskim Pałacu Ślubów przy placu Zamkowym odbyła się uroczystość zaślubin Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego.

Taką informację podał portal „pudelek.pl”, a potwierdziły ją inne media. Jedyna córka zmarłej w katastrofie smoleńskiej pary prezydenckiej ubrana była w białą, letnią sukienkę z falbanami i czarne sandałki na wysokim obcasie. Jej wybranek założył ciemnogranatowy garnitur, białą koszulę i srebrny krawat, a dopełnieniem stroju był duży, sportowy zegarek na metalowej bransolecie.

Można powiedzieć, że przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego pojawiły się trzy osoby, ponieważ Marta Kaczyńska jest w zaawansowanej ciąży i oczekuje przyjścia na świat trzeciego dziecka, co powinno przynieść radość nie tylko rodzicom, ale także najważniejszej osobie w państwie – stryjowi panny młodej – Jarosławowi Kaczyńskiemu, który mimo dolegliwości zdrowotnych pojawił się na placu Zamkowym.

Sopocka prawniczka-celebrytka już trzeci raz powiedziała „tak”. Wcześniej była żoną Piotra Smuniewskiego, kolejnym wybrankiem został Marcin Dubieniecki, z którym ma dwie córki: 14-letnią Ewę i 10-letnią Martynkę. Więcej na temat tych związków można przeczytać w artykule: > „Żelazny uścisk stryja Jarosława”.

Według ustaleń portalu „finanse.wp.pl” nowy mąż bratanicy prezesa PiS „prowadzi szkółkę i pensjonat dla koni w Żabieńcu (koło Piaseczna, pod Warszawą). Właściciele sąsiednich stadnin i hodowli koni nie kojarzą jednak Zielińskiego”. Cały materiał dostępny jest: > tutaj.

W chwili, kiedy piszę te słowa państwo młodzi bawią się na przyjęciu weselnym w restauracji „Dom Polski” w Warszawie.

→ M. Baryła

28.07.2018

• foto: google.com / screen GT

• więcej o M. Kaczyńskiej czytaj: > tutaj

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.