Palikot i Wojewódzki z zarzutami

“Super Express” poinformował dziś, że Prokuratura Rejonowa w Warszawie postawiła przedsiębiorcy z branży monopolowej Januszowi Palikotowi i showmanowi Jakubowi Wojewódzkiemu zarzuty niezgodnego z prawem reklamowania alkoholu w portalach społecznościowych.

“SE” powołał się na pisemną informację otrzymaną od prok. Marka Skrzetuskiego z Prokuratury Okręgowej w Warszawie, że zarzuty dotyczą przestępstwa z art. 13 Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi za które grozi grzywna do pół miliona złotych.

Zawiadomienie do organów ścigania o możliwości popełnienia przestępstwa złożył Jan Śpiewak – aktywista, działacz obywatelski. W swoim profilu w Facebooku umieścił 2 godziny temu wpis:

Kochani mamy to! Król TVN Kuba Wojewódzki i Janusz Palikot z mojego zawiadomienia staną przed sądem!! Dostali zarzuty prokuratorskie za nielegalną reklamę wódki. Mam nadzieję, że to początek końca tych dwóch arcypatusów i koniec nielegalnej reklamy alkoholi w Polsce.

To dowód na to, że nie wolno się poddawać, bać pozwów (Palikot chce mi zamknąć usta pozwem na sto tysięcy) i tylko bezkompromisowe działanie może coś zmienić. Teraz pora na resztę celebryckiej patologii, która z reklamowano trucizny zrobiła sposób na zdobycie fortun.

Przypomnijmy, że o nielegalnym procederze uprawianym prze króla TVN i byłego posła, równolegle że Śpiewakiem, pisała “Gazeta Trybunalska” w artykule pt. “Palikot i Wojewódzki bezkarnie reklamują alkohol, a prokuratura udaje, że deszcz pada”.

→K. Kozielski

6.04.2023

• foto / źródło: YouTube / screen: GT

• czytaj takze: > “Piotrków. Munik – sekretarz urzędu miasta reklamuje alkohol”

 

One Reply to “Palikot i Wojewódzki z zarzutami”

  1. Kubuś to sam sobie zaprzecza- jego wywiad w HejtParku obnażył jego prawdziwe ja, a mowa ciała to już całkiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.